Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek joggal haragszom...

Szerintetek joggal haragszom anyámra?

Figyelt kérdés

17 éves fiú vagyok. 8 éve, meghalt az apám. Anyám 53 éves.

Nemrég kértem meg anyámat, hogy vegyen pár "kicsit" divatosabb ruhát, mert van egy lány akinél lett volna esélyem közelebb kerülni hozzá.

Azt mondta, hogy "túl drága", lesz ez még olcsóbb stb.

Mindig nagyobb méretű, logó "csúnya" ruhákat vesz meg, amire kap még 1FT kedvezményt.

Viszont van egy férfi 50 éves ismerős, akinek "családja" van.

Minden héten hozzánk jön, valamiért vagy csak "úgy" beszélgetni. Anyám nagyon sok pénzt adott neki. Kifizette a vízszámláját, akkor telefonált hogy pénz kell neki, amikor már ott voltak szerelők.

És ez még semmi. Lazán 140 ezer felül van a dolog. Néha eljön cigire pénzt kölcsön kérni. Volt hogy egyszer el is akart küldeni, hogy vegyek neki.

Amikor visszaakartuk kérni a pénzt, akkor természetesen nem akarták visszaadni.

De nem is ez fáj a legjobban, hanem az, hogy az én anyám, egy ruhára sajnálja tőlem a pénzt, egy idegen embertől több száz ezret viszont nem!!

Ez miatt nem is mentem a lányhoz oda.

Nagyon haragszom anyámra, ezt soha nem fogom neki megbocsájtani.


17F


2011. nov. 19. 17:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Esetleg az anyád szexuális kapcsolatban lehet azzal a férfival? Nagyon durvának tartom az ilyesmit... Párom apja is régen azt csinálta, hogy valami egyedülálló anyukát pénzelt, fizette a számláit, feltehetően kavartak is, a feleségét meg verte, mert nem volt pénzük és őt okolta... No meg a gyerekeit...

Szánalmas anyád hozzáállása, hogy idegen senkiházinak ad, a fiától meg sajnálja a dolgokat! Mert egyébként márkás göncöt tudnál olcsóbban is szerezni, minőségi turiból, de gondolom, ez nála csak kifogás.

2011. nov. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Semmi hasonló nem volt, csak mindig járt hozzánk.
2011. nov. 19. 18:05
 3/12 anonim válasza:
Természetessen szerintem jogossak. De mit tudsz igazából csinálni?:/ próbálj vele többet beszélni talán hatsz rá valamit. Meg kérdezném szemtől szembe, nem érdekelne, hogy meg megbántom. " te ezzel a férfival szexuális kapcsolatba álsz"? vagy valami..
2011. nov. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Én nem converse 20 ezer forint göncöket kértem tőle.

Csak kicsivel esztétikusabb ruhákat.

Szerintem nem kértem olyan nagy dolgot.

2011. nov. 19. 18:07
 5/12 anonim ***** válasza:
Igen, joggal haragszol az anyádra. Vigasztaljon a tudat, hogy már 17 vagy, lassan már önálló leszel, ha elvégzed a sulit, esetleg dolgozni mész.
2011. nov. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Még mindig nem jogos a ruháidra fogni egy szerelmi kudarcot.
2011. nov. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
joggal.szűkítsd be a culáidat a varrónővel.ha annyira télleg jól nézel ki akkor nem nézik talán annyira a ruháid.
2011. nov. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
saját pénzed?
2011. nov. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

hát ez nagyon szomorú -"özvegyek árvák sanyargatása" - régi hittan könyvekben ez a legnagyobb bűnök közt emlegetetett. Ezt meg kellene beszélni anyukáddal,

miért hagyja, hogy kihasználják?

- és azt is, hogy együtt vegyétek a ruhát, ha vesztek. Ezt tudnia kéne már anyukádnak, hogy fontos, hogy jól érezd magad a ruhában, mond el neki.

De, mint azt az előző írták, hamarosan önálló leszel, vállalhatsz diákmunkát- korrepetálást, is.


azt megtartva, hogy fontos, jól érezd magad a ruhában, ezen is el kell gondolkodni:

Ezt a mesét ismered? tanulságos: hogy az a lány valószínű azt az értéket nézte volna, ami benned van, meglátta volna benned a "királyfit" nem a ruhát. Vagy ha nem, akkor mint a gazdag bírólánya: nem is olyan jó lány…

Egyszer egy királyfi mit gondolt magába?

[link]

2011. nov. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
*mondd el
2011. nov. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!