Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt már nem bírom tovább, mit...

Ezt már nem bírom tovább, mit tegyek?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok. Barátaim nincsenek, a szilvesztert is itthon töltöttem, egyedül...Úgy érzem, senkire nem számíthatok, téli szünetben is nagyrészt itthon voltam. Szörnyű néznem, hogy másoknak mennyi barátja van, mennyi mindent csinálnak. Amikor én próbáltam bárkivel is barátkozni, elutasítóan viselkedtek velem, vagy nem alakult ki mélyebb barátság. A tanulásban sem jeleskedem, lehet, hogy meg is fogok bukni. Anyukám is mindig kiabál velem, olyankor lehord mindennek. A jövőre nézve semmi tervem, minden kilátástalan, legszívesebben megölném magam.
2012. jan. 2. 19:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Ha úgy tanulsz, hogy bukásra állsz, akkor nem is lehetnek nagy terveid a jövőt illetően. Bár utcaseprők mindig kellenek.

Talán kezdj el tanulni. Barátok híján lesz rá időd.

2012. jan. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
irj privit ha van kedved segitek megoldani a problémádat aztán beszélünk facen
2012. jan. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Moss többször fogat, lehet, hogy büdös a szád, és ezért kerülnek el.
2012. jan. 3. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Írtam, hogy beszélgetek vele, de semmi reakció. Tehát nem nagyon töri magát, hogy változtasson. Siránkozni tudom, hogy könnyebb...
2012. jan. 3. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!