Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek most mi van?...

Szerintetek most mi van? Felejtős?

Figyelt kérdés

Összejöttem egy ismerősömmel, akivel eredetileg nem kedveltük egymást, de aztán valahogy fordult nála a kocka, és elkezdtünk egyre többet találkozni.

Őszintén beszéltünk az érzéseinkről,egyikünk sem érzett ilyet régóta. De mostanában nem keres, ma mondtam, hogy jöjjön át, mert a szüleim melóznak. Azt mondta megbeszéljük ma, látom, h fent van facen, én is, de nem ír :( Én már nem keresem várok. Azt írta h mellettem nem tud a tanulásra koncentrálni, de majd ma megbeszéljük.


2012. jan. 4. 09:11
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Holnap egyébként biztos találkozunk a baráti társaság miatt...amikor mondtam, hogy mikor lesz a tali, azt mondta oké, de addig úgyis beszélünk.
2012. jan. 4. 09:12
 2/12 anonim ***** válasza:
Ne keresd, ne loholj utána. Sőt ha akar valamit, kicsit hagyd először pedálozni. Különben a pincsikutyája leszel.
2012. jan. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Hát csak ezt nehéz megállni, mert egyébként meg elég kooperatívak vagyunk. Most is az van, h legszívesebben írnék neki, hogy mit hol nézzen meg (sulis ügy) mert magától tuti nem jut eszébe :S

De ma nem keresem, max. este írok neki h korábbra jöjjön holnap, mert mindig késik :D

2012. jan. 4. 10:19
 4/12 A kérdező kommentje:
Amúgy meg nagyon érzékeny (nem gondoltam volna), de ha egy kicsit is nem foglalkozom vele, hanem a haverjaival beszélgetek, akkor megkapom, h le se szartam :S Nehéz ez...mindenesetre nagyon köszi a választ!
2012. jan. 4. 10:19
 5/12 anonim ***** válasza:
Hm, nem biztos, hogy érzékeny, hanem pincsikutya idomár, és erősen a pincsikutya tartomány felé haladsz. Egyébként szívesen.
2012. jan. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Nem tudom, őszintébbnek ismertem meg. Persze, lehet, hogy tévedek. De az se jó neki, ha mindig ott vagyok :) ha pincsikutyát akarna, akkor ezt élvezné. Meg akkor most is jönne.

Remélem azért érez még irántam valamit...

2012. jan. 4. 10:38
 7/12 A kérdező kommentje:
nyilván a vizsgaidőszak őt is megviseli...és hát valóban nehéz lenne tanulásra koncentrálni, ha ketten vagyunk a lakásban :D
2012. jan. 4. 10:39
 8/12 anonim ***** válasza:

A pincsikutyát időnként a sarokba is küldik. :D

Szóval nekem bűzlik. Amikor akarja, akkor legyél ott és ugráld körül, amikor nem akarja, akkor kussolj a sarokba.

2012. jan. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

:(:(

Valaki, valami bíztatóbbat? :D

2012. jan. 4. 11:02
 10/12 anonim ***** válasza:
Te egy aranyos, kedves, de kicsit naiv lány vagy, az utóbbi nem is baj, ha nem olyannal kerülsz össze, aki ki akar használni.
2012. jan. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!