Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek felejtős?

Szerintetek felejtős?

Figyelt kérdés

Tudom, tudom, a szerelem kategóriába kellene írni, de ott nagyobbrészt tinik vannak, én meg már jócskán nem vagyok az, és komoly válaszokat szeretnék.

Szóval: tetszik egy fickó, jelekből ítélve én is neki. Viszont önbizalomhiány, hülyeség, belső leblokkolás, stb. miatt nem tudom neki kimutatni, hogy bejön. Közben több kolléganő is mondta, hogy szokott velük hülyéskedni (bulin tánc közben tapi, meg de jó a segged! megjegyzések)

Ha én is ott vagyok, ilyen nincs(előttem nem csinál ilyeneket).

Titeket ez mennyire zavarna? Lehetséges, ha nyitnék felé, már csak rám koncentrálna, vagy felejtsem el, mert nem lehet megbízható? A kolléganőknek biztos jólesik ez, de nem tulajdonítanak neki jelentőséget, ők hülyéskedésnek tartják. Nekem viszont így kétségeim vannak.

Annyira nem értek a ffiakhoz, segítsetek!!!


2010. nov. 5. 21:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ha eddig még semmilyen jelét nem adtad annak, hogy tetszik, akkor miért ne flörtölgethetne. Az viszont tök jó jel, hogy ha ott vagy, megtisztel annyira hogy előtted nem csinál ilyesmit. Ó dehogynem értesz hozzájuk!:) Nő vagy, ezt tudatosítsd magadban, egy kis smink, parfüm, szemkontaktus, mosoly, elvileg a nagymesterei vagyunk ezeknek nem? minden nőben ott lapul ez, csak hozd elő!!! Sok sikert és ne várj sokáig, mert lecsaphatja más!:)
2010. nov. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Jaj, de jó, hogy írtál! Azt hittem, senki nem fog...

Azt még hozzáteszem, hogy a mhelyen én vagyok a legfiatalabb meg a legcsinosabb is,(ja, és a leggátlásosabb) a többiek 45-50 körüliek.

Akkor lehet, hogy én látom hülyén az egészet? (nem most fordul elő először)

2010. nov. 5. 21:43
 3/16 anonim ***** válasza:
Milyen típusú pasiról van szó? Mert lehet, hogy nekem azért nem mond ilyen flörtölő dumákat, mert komolyan tetszel neki. Én is voltam már ilyen helyzetben.
2010. nov. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
*neked
2010. nov. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

40 körüli életkor, elég jól néz ki. Először olyan furán viselkedett, nem ártottam neki semmit, de láttam hogy egyszerre tetszem neki, és egyszerre haragszik rám valamiért. Pl. sokáig alig köszönt. (lehet azt hitte, azért vagyok tartózkodó, mert fent hordom az orrom?) Közben csak félénkség.

Most olyan, hogy szerintem, nem tudja, hogy mit gondoljon rólam. Sokszor próbált beszédbe elegyedni velem, de nem reagáltam. (tudom,hülyeség) Mosolyra nem reagáltam. (úgyszintén)

Szerintem van benne valami megtörtség? Szomorúság? (néha előjön...)

2010. nov. 5. 22:22
 6/16 A kérdező kommentje:
Szóval van benne valami megtörtség, szomorúság a nagy vagányság mellett.
2010. nov. 5. 22:23
 7/16 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.


Ismerős a helyzet. Ha eleinte furcsán viselkedett veled, de ugyanakkor kedves is volt és próbált kicsit közeledni, akkor valószínűleg bejössz neki, csak esetleg sokszor pofára esett és kicsit tart ettől a helyzettől. Tudsz valamit az előéletéről, pl: volt-e már házas?

Pontosan tudom min mész keresztül, mert jelenleg én is hasonló helyzetben vagyok egy pasival. Ő is eleinte olyan furcsán viselkedett velem, amit te írtál. Azt mondom, ne félj rámosolyogni, mert nálunk is itt tört meg a jég. Én megtettem, aztán egész nap mosolyogtunk egymásra. Pénteken dől el a folytatás. Sok szerencsét!

2010. nov. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Szorítok nektek! Remélem, megírod, hogy hogy alakult a pénteki nap. Sajnos semmit nem tudok róla közelebbről. Velünk már volt olyan, hogy egy fura szitu folytán egymásra nevettünk. Ő ekkor "beindult" volna, de én hülye, leblokkoltam, és nem reagáltam.
2010. nov. 6. 22:33
 9/16 anonim ***** válasza:

Abból amit leírtál, hogy hogyan viselkedik a kolléganőkkel, lejön hogy ez egy dörzsölt pasas, ráadásul már a kora is megvan ahhoz, hogy ismerje a nőket. Ha akarna tőled valamit, már lépett volna. Ráadásul te nem voltál vevő az ő humorára, akkor minek kezdjen veled? Mellesleg, az ilyen pasik megbízhatatlanok általában. Hiányzik az neked, hogy összegyere vele, aztán meg láthatnád hogy tapizza a kolléganő fenekét? :)

A másik, lehet hogy megérezte hogy bele vagy zúgva, és ezért kerül el, mert nem akar belebonyolódni.


32/N

2010. nov. 8. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszi, utolsó! Valami hasonlót gondoltam én is, ezért írtam ki a kérdést. Az bennem is megfogalmazódott, hogy ha kellenék neki, és nem csak tetszenék, akkor már lépett volna.(Bár az igaz, hogy eddig nemigen adtam a "kapcsolatfelvételre" esélyt, bár akkor úgy tűnik, jól tettem.)
2010. nov. 8. 10:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!