Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen együtt élni egy pszicho...

Milyen együtt élni egy pszichopatával? Történeteket várok.

Figyelt kérdés
Páromról az orvosa mondta bizalmasan, hogy pszichopata. Hogy 15 éves kora óta lop, csal, hazudik és játékgépezik, és hogy tönkre fog tenni. Az igaz, hogy régen előfordult nála a lopás, 4 évvel ezelőtt még játszott, többször előfordul most is hogy nem mond igazat, de lehet vele élni, aranyos, kedves, intelligens, tiszteli az anyukámat akivel együtt élünk stb. Az is igaz, hogy nagyon felelőtlen, nem nagyon akar dolgozni, tehát vannak vele problémák, de túlzásnak tartom, hogy pszichopata lenne. Él itt valaki pszichopatával? Mik a jellemvonásai, milyen vele együtt élni? Történeteket várok.

2012. jan. 4. 22:24
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
97%
Én nem élnék együtt. Nem tenném tönkre az életemet. Egy életem van...
2012. jan. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Pont most olvasom a The Psychopath Test c. könyvet, neked is ajánlom.
2012. jan. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
90%
Lehet tetszel az orvosnak!
2012. jan. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Én éltem. Okos, tájékozott, megnyerő modorú, társasági ember volt, aki utált dolgozni, és amikor felmondtak neki a munkahelyén, utána "nem talált megfelelőt". Amikor megelégeltem, hogy én tartsam el (évekig), és ellentmondtam, válást kezdeményeztem, megmutatta a másik oldalát is. Fenyegetőzött, verekedett, keményen ivott stb. Mondjam tovább?
2012. jan. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

[link]


És te egy ilyennel élsz együtt?

2012. jan. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Igen, egy ilyennel élek együtt és nagyon szeretem. Ő is szeret engem, tavaly nyáron volt az esküvőnk. Ő is otthagyta az állását, de azóta nem keresgél újat. Most járt le neki az álláskeresési támogatás, most már én fogom eltartani. Bízni nem bízok benne anyagi téren a játékgépezős múltja miatt, de hiszek benne, ami nagyon jó hatással van rá, sokat változott jó irányba. Kérlek benneteket, ha vannak még történeteitek, írjátok le.
2012. jan. 4. 22:48
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Igazolást vársz, hogy jól döntöttél? Ha ez eszedbe jutott, akkor már nem olyan rózsaszín köztetek minden.
2012. jan. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

De most egy konkrét pszichopatával élsz?

Akiben nincs empátia, nem érez szorongást, megbánást, szeretetet; aki kizárólag önös érdekekből cselekszik; aki mindenkit manipulál és marionettként rángat?

2012. jan. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
éltem, aztán odáig fajult hogy megütött minden ok nélkül, csak mert valamennyit ivott és idegbeteg lett, na nekem ott lett elég. pedig nagyon aranyos volt mindig........
2012. jan. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
92%
Ha pszichopata akkor nem szeret, hiába akarod ezt hinni. Valószínűleg kényelmes neki a helyzet, azért van veled együtt - ahogy írtad most eltartod majd. Vagy egyszerűen normálisnak akar látszani, és ehhez jól jön neki egy házastárs. De ha tényleg pszichopata, felejtsd el hogy bármiféle őszinte érzelmet érez feléd. Nálam is egyetlen egy oka van annak hogy kapcsolatot tartok a szüleimmel, rendes vagyok velük meg ami kell, hogy anyagilag támogatnak. Egyébként meg mi alapján állapította meg ezt róla az orvosa?
2012. jan. 5. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!