Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Viseljem el továbbra is?

Viseljem el továbbra is?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Adjatok tanácsot légyszi. Anyós gond:-). Hát hol is kezdjem.... A lényeg az hogy ő egy olyan asszony aki szeret beleszólni a fia életébe. Persze a két lányáéba nem. Volt rá példa hogy miután elköltöztünk őneki a zárt kapu sem jelentett problémát/még aludtunk/. Volt hogy apósommal kint ültek a bejárati ajtó előtt hogy mikor vagyunk hajlandók felkelnim Ha nem közöljük vele hogy mondjuk megyünk vásárolni kiakad. És még tudnám sorolni.. De ami bánt az az hogy visszahallottam hogy miket beszék rólam régen és pár hónapja. Olyan dolgokat hogy bele volt betegedve hogy a fia cigány lányhoz jár/megemlíteném hogy nem vagyok az/ Hogy én milyen piszkosan tartom a házunkat./egyszer volt rá alkalom hogy egy darab mosatlan tányér volt a mosogatóban/ Illetva amikor terhes voltam volt olyan hogy kilencig aludtam ő persze odaállított már reggel hétkor és meglátta amint a fia elindítja a mosógépet.Sőt volt hogy a képembe mondott olyan dolgokat hogy én szóhoz sem jutottam. A párom ne áll ki mellettem ha mondom neki óriási balhét csap és én vagyok a szemétláda. Esküszöm ezeket a dolgokat nem én alakítottam így mindíg kedves voltam vigyorogtam bólogattam még akkor is mikor engem bántoot mert azt néztem hogy szeretem a fiát. De már besokalltam. Szerintetek szét akar marni bennünket? Ja és mindenkinek azt mondja hogy ő mennyire szereti a kisunokáját. Nem is jön illetve soha nem is hött meglátogatni/amikor megszültem is felhívott de csak azért hogy elmondjon egy ostoba hazugságot/
2012. jan. 4. 23:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de az én szüleimnél ugyanez volt és a kedves nagymamám teljesen tönkretette a házasságukat. Ott még az volt a plusz, hogy ő úgy kritizált mindenkit, hogy közben a gyerekeit nem nevelte, mert meglépett valami csávóval... aztán sajnos mire felnőttek visszaköltözött. Szóval sürgősen deaktiváld az anyóst, vagy költözzetek, vagy nem is tudom.
2012. jan. 4. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én már rögtön az elején megállítottam anyóst. Persze próbálkozott beleszólni a dolgainkba, de mindig odaszúrtam neki, hogy amihez nincs köze, abba nem szóljon bele. Sógornőm ezt nem tette, ő tűrt. Ők most a válás küszöbén állnak, nálunk anyós nem mer beleszólni a dolgokba.

Eddig sem kellett volna tűrnöd neki. Ez az én véleményem. De jobb későn mint soha alapon elkezdheted most is meghúzni a határvonalakat. Hogy sokkal nehezebb most, az biztos.

2012. jan. 5. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
az biztos hogy nehéz. a párom azt mondja hogy én azt akarom hogy ő utálja az anyját mert megkérem hogy védjen meg. de ha én védem magam az is gond. csak az bánt hogy ők miért bántják azt az embert aki szereti a fiát ill testvérét ha az én családom soha nem tenne ilyet
2012. jan. 5. 10:20
 4/4 anonim ***** válasza:
Én nagyon sajnállak, hogy még a párod sem áll ki melletted. Addig, amíg kedves leszel vele, még akkor is, mikor téged bánt, nem fog változni, mivel tudja, hogy megteheti veled. Ne hagyd magad, legyen már bátorságod és mondd ki a véleményed. A párod meg szégyellheti magát. Én nem viselném ezt el.
2012. jan. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!