Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 20 felettiek! Nem éreztek...

20 felettiek! Nem éreztek hatalmas generációs szakadékot a 20 alattiakkal?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy pl. 25 évesen megtaláljátok a hangot 18-20 évesekkel? Nekem annyira másnak tűnnek, mint amilyenek "mi" voltunk ennyi idősen. Nem tudom, hogy ennyit számít az a pár év, vagy bennem van a hiba? Most vagyok 25, a 3. évemet csinálom egy egyetemen, és sok kurzusom van 18-23 évesekkel, és semmilyen kapcsolatot nem tudok velük kialakítani, idegesítenek..
2012. jan. 5. 10:30
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Én majdnem 25 éves vagyok, viszont úgy adódott, hogy az egyetemen csupa 19-20-21 év körüli csoporttársam van. SEmmi gondom velük, egy csomó közös programot csinálunk.
2012. jan. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Budapesti vagy Kérdező?


Mi az, hogy kocsival járnak be az egyetemre? És hol parkolnak???

2012. jan. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Utoljára tizenévesen beszéltem tizenévessel.

22F

2012. jan. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

De!


82/N

2012. jan. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

24 éves vagyok, nem vagyok egy elmaradott, de olykor rácsodálkozom bizonyos dolgokra...

Nemrég voltam egy keresztelőn, ahová a rokon tizenévesek (én nem rokonként mentem) farmerben jöttek, az egyik csaj nagy, hegyes műkarmokkal, és mikor unatkoztak, a telefonon facebookoztak és az Angry Birds telójátékot nyomkodták :S Egy keresztelőn!!! Ennyi! Szomorú...

Egyébként van egy öcsém, de ő a "normálisak" közé tartozik :) tisztában van az illemmel, a tisztességgel, mások tiszteletével kapcsolatban. Ez alap, azt gondolom!

2012. jan. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Én nem is tudom, melyik oldalra álljak. Találkoztam már igazán értelmes tizenévesekkel is(annak ellenére, hogy isznak, buliznak, cigiznek). De egy csomó olyan korlátolt tizenévessel is(aki nem iszik, nem cigizik nem bulizik), hogy az valami hihetetlen. Szerintem most is ugyanúgy megvannak a végletek viselkedésileg, mint öt/tíz évvel ezelőtt, az "erős középosztály" pedig csak öltözködésileg és egoban változott.


Ha pedig még hátrébb megyünk az időben, ott is ugyanez volt a helyzet. Anya és apa is mesélte, hogy tizenévesen cigiztek először, és hogy milyen jókat buliztak. Anya régi ruháit is mikor selejteztük, hát volt köztük egy két érdekes darab.


(Amúgy az én huszonéves ismerőseim is ugyanúgy szakítanak időt bulira, meg akármire, mint a tizenévesek, csak ugye a suli lazább mint a meló, így ott több szabadidő marad minden másra. Ja, és az előítéletek miatt nem találnak közös hangot egymással az emberek, amit leginkább az öltözködés vált ki(szerintem))

2012. jan. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Néha igen. Sokakról túlságosan is levették a kezüket a szülők, hogy úgy mondjam.
2012. jan. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
18 évesen én a 13 évesektől vagyok kiakadva, nagyon durvák. És még nyugaton ez csak súlyosabb. 13 évesek cigiznek,füveznek,isznak...vagy van az a videó is a neten,ahol a srác a nagymamájával énekel a "kéjhölgyekről", tudjátok az a fekete repp. youtube keresőbe: Me and my grandma dancing to Rack City:
2012. jan. 9. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!