Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetek, ha anyámék nem...

Mit tehetek, ha anyámék nem akarják, nem engedik, hogy elköltözzek itthonról?

Figyelt kérdés

23 éves lány/nő vagyok. Tehát nem 15 éves, és azzal zsarolnak, hogyha elköltözöm, eladják a kiskutyámat, akit nagyon szeretek stb. :(


A barátomhoz költöznék, akivel fél éve vagyunk együtt, és ő meg sajnos lakásban lakik, ahová nem lehet állatot vinni, meg a kutya sem érezné ott jól magát, ráadásul nagytestű is.

Én meg mondtam, hogy költözni szeretnék erre anyám kiakadt, hogy akkor repül a kutya, mert hogy ő nem fog vele bajlódni. :((((


Most komolyan, ilyen viselkedésre mit lehet mondani? :(

A barátom dolgozik, saját lakása van, normálisan él, nem lehet belekötni, de ők mégis ki akarnak engem sajátítani, azt hiszik, még mindig gyerek vagyok és zsarolnak mindennel. :(


Annyira szomorú vagyok. Nagyon szeretem a kutyámat, de értelemszerűen a barátomat jobban. Vele akarok élni.


Ha a boldogságom útjába karnak így állni és tényleg elviszik a kutyát, én soha többé nem állok velük szóba. :(


2012. jan. 5. 16:45
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem is inkább arról lehet szó, hogy a kutyáddal nem akarnak ők törődni. Próbáld megoldani. Ha a barátod a saját lakásában lakik, akkor biztos megengedi, hogy odavidd. Nem kisajátítani akarnak, hanem rávezetni a felnőtt felelősség- teljes életre!
2012. jan. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
Már írtam, hogy bárányról van szó. Az lakásban érdekes lenne.
2012. jan. 5. 17:02
 13/27 anonim ***** válasza:
94%
Már bárány lett belőle? Te nem 23 éves vagy, hanem egy kislány.
2012. jan. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
93%

LOL

Nem irigylem a pasidat, a nyakába vesz egy gyereket! :)

Vagy simán: KAMU.

2012. jan. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
91%
Most már bárány? Hát ez kész. :DDDD Akkor adományozd valami olyan helyre, ahol csak mutatóban vannak az ilyen állatok. Vadaspark csak háziállatokkal vagy ilyesmi. :)
2012. jan. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
93%
Egy bárány miatt nem akarsz a pasidhoz költözni?
2012. jan. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
91%

Megint egy kamu kérdés! Gratulálok!


Mégse olyan rossz a helyzet Magyarországon, ha ennyi ideje van sok embernek, hogy délutánokat tölt a saját hülye agyszüleményének a kitalálásával.

2012. jan. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
88%
El ne higgyétek amit ír!!! A kérdésben végig kutyáról hadovál.Most meg hirtelen báránnyá változott. 2012 a csodák éve.
2012. jan. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
93%
Elefánt az, csak nem akarja leírni, mert a kutya szokványosabb :)
2012. jan. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Nem tudod egy kedves ismerősödnek adni a kutyust?
2012. jan. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!