Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt nálatok ilyen időszak a...

Volt nálatok ilyen időszak a párkapcsolatotokban?

Figyelt kérdés

Egyszerűen azt veszitek észre, hogy minden monoton. Munka, a szabadidő éppolyan egysíkú; otthon csak elvagytok egy helyiségbe anélkül, hogy szólnátok egymáshoz...

A szex ritka, szinte már a heti 1-2 soknak számít... Ja, és mindez persze nem 20 év házasság után, hanem huszonévesen, de mindenesetre fiatalon.

Volt ilyen párkapcsolatotok már? Mi történt? Mivel próbáltatok segíteni ezen? Párotok hogy állt az egészhez?

Én ilyen cipőben járok. :( Másfél éves kapcsolat, 5 hónap együttélés.


2012. jan. 5. 18:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Nekem ez furcsa, hogy ennyire, de ennyire retteg, hogy teherbe ejt...

Hiszen szeretitek egymást, együtt éltek, közösen terveztek a jövőre...

Nem? Nem lehet, hogy a kapcsolatból hátrálna ki, ezért is szürkült be az egész?

2012. jan. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Nem tudom eldönteni... Sajnos nem vagyok túl nagy bizalommal iránta, pont amiatt, mert olyan keveset beszél. Nem tudom, mi van a fejében.

Elvileg azt mondja, velem képzeli el a jövőjét, ugyanakkor... Nos, ez nem túl szép, de ugye mivel mondtam, nem vagyok bizalommal iránta, szoktam utána nyomozni. De egyszer tök véletlen az ő gépén mentem fel GYIK-re, meg akartam nézni, jött-e valami válasz. Be volt jelentkezve az ő profiljába és a saját kérdéseinél tanácsot kért, mit tegyen, mert szerinte én erőltetem az eljegyzést.

Ott írt ilyet: "Állandóan úgy csinál, ki ha ő nem és nagyon feljebb valónak érzi magát! Ti mit csinálnátok a helyembe, mert ez nagyon idegesít és ezt tart végül is vissza nemtudom letudnám-e élni az életet így." Főleg ezen az utolsó részen döbbentem meg. Én csak viccelődve szoktam emlegetni az eljegyzést, úgy látszik, ő meg ennyire tart attól is... :(

2012. jan. 8. 13:20
 13/15 anonim ***** válasza:

Először azt mondtam volna, hogy a gazdasági helyzet meg emiatt az országos negatív közhangulat miatt fél a további boldogulástól. Az, hogy valakinek most van munkahelye nem garancia semmire. De ezután a kérdés után szerintem fél elkötelezni magát. Én menekülni szoktam az ilyenek elöl, és nem is volt senki aki ettől pánikolt volna. Szerintem aki fél elköteleződni, az nem szereti eléggé a párját. Ha már egyszer is megfordul az ember fejében, hogy "akkor ez már így lesz mindig" stb. az már elég komoly bizonytalanság szerintem. 28 évesen pedig illene tudnia mit akar. Le kéne ülnöd komolyan beszélni vele és tiszta vizet önteni a pohárba.

Én ki lennék akadva, ha a párom kizárólag gumiban lenne hajlandó lefeküdni velem. Nem is értem...semmi másra nem tudnék gondolni, csak arra hogy mással is lefekszik. A gyógyszerek megbízhatók, és ha be is csúszik, tenni lehet ellene akkor is. Ha korán kiderül a terhesség, úgy tudom még injekcióval is elmegy, nem kell drasztikusabb beavatkozás. Álszentkedők remélem nem kóstolnak be. Örüljünk neki, hogy nincs tiltva az abortusz

2012. jan. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nem találtam meg a párod kérdését, de emlékszem, hogy átfutottam.

Ha ilyeneket ír, akkor nem szeret annyira, mint amennyire szeretnéd. Elvan veled, de ne akarj túl sokat. Sajnálom, de ennyi információból, külső szemlélőként nekem az jön le, hogy haldoklik a kapcsolat, és esze ágában sincs menteni.

2012. jan. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Beszéltem azóta vele, megmutattam neki a saját kérdését. Először le akarta tagadni, hogy ezt nem is ő írta ki, mert talán szándékosan, nem pontos adatokat adott meg.

Azt mondja szeret, csak be van ijedve, és mindkettőnknek változni kéne, javítani a kapcsolaton.

Hát igen, oda már sokszor kilyukadtunk, hogy javítani kéne, de még nem sokat tettünk ez ügyben. Ő mindig azzal jön, hogy munka mellett semmire sincs idő... ami részben igaz, mert hétfőtől legtöbbször szombatig dolgozunk.

Nem tudom, mit gondoljak és hogy mi lenne a helyes döntés...

2012. jan. 8. 19:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!