Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Anyám mindig a...

Mit tegyek? Anyám mindig a szobámban mászkál.

Figyelt kérdés
21 leszek,de még mindig kopogás nélkül jön be,és közben beszél magában,semmi nyugtom nincs,mintha direkt csinálná.
2012. jan. 5. 21:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%
KULCS
2012. jan. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
52%
Száj kinyit ---> anyu, légyszi, kopogj ha bejössz legközelebb! ---> anyu legközelebb kopog
2012. jan. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
kopogást mér mondtam,mintha falnak beszélnék
2012. jan. 5. 21:33
 4/11 anonim ***** válasza:
80%

Hehhe, kulcs :D

Az én anyám ilyenkor leugatta a fejem hogy ez az ő háza, én ne próbáljam kizárni, ha nem tetszik költözzek el.

Elköltöztem :)



Valószínű direkt csinálja.

2012. jan. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
65%
másodiknak:így kéne igen,de mi van ha mégse teszi?zárd be az ajtót.hátha nem menne be.én ezekre mondom hogy fene tudja.
2012. jan. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
66%
zárat kicserélni és kulcs
2012. jan. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
81%

Nekem még 23 éves koromban is úgy nyúlkált bele a táskámba mintha csak az övé lenne. Rendezkedett benne.

Először szépen szóltam aztán üvöltöttem, mint a sakál erre kiakadt és nem értette hiába magyaráztam, hogy nem vagyok 6 éves hülye gyerek akinek az iskolatáskáját rendezgeti. Én sem turkálok a retiküljében tartsa már tiszteletben a cuccaimat és a magánszférámat. Onnantól kezdve bevittem a szobámba.

Pár év múlva mikor már nem ült annyira a nyakamon megint kiraktam a kabátokhoz de már nem nyúlt hozzá.

Egyszer veszekedni még nem megoldás minden egyes alkalommal nyomatékosítani kell ha elsőre nem megy majd megy századszorra csak kitartás. Egyszer megunja.

Tegyél valamit az ajtóban amiben nem esik el de megijeszti.

Egyébkét tényleg ott a kulcs de a teljes zárcserénél olcsóbb a rigli vagy kallantyú.

2012. jan. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha szép szóval nem lehet hatni rá, akkor csináld te is ugyan azt mint ő. Mászkálj be te is folyamatosan, főleg mikor a legjobban zavarod. Öltözködi, pihen stb.
2012. jan. 6. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

de könnyen mondják itt, hogy zárd be


1 nem mindenkinek van kulcs az ajtóhoz

2 a szülő szóvá teszi ha be van zárva


Apám volt ilyen elvetemült, hogy még azt se engedte, hogy behajtsuk, ha meglátta akkor jött ordított, hogy az ő házában ne merjük az ajtót becsukni

2012. jan. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Napkiraly ***** válasza:
Basszus, így nem is tudsz rárántani! Ez extragáz, költözz el
2012. jan. 7. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!