Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom felajánlotta a nyitott...

Párom felajánlotta a nyitott kapcsolatot, távkapcsolatban élünk. Válóok lenne nektek? Hogy éreznétek?

Figyelt kérdés

"csak" fél éve élünk távkapcsolatban, de összesen 6 éve vagyunk együtt, tavaly házasodtunk meg.

3 éves szerződése van kint, ebből fél év letelt. Skypeoltunk, és szóbahozta, hogy mi a véleményem a nyitott kapcsolatról, és őszintén elmondta, hogy van egy nő, akit kíván, az egyik munkatársa. És hogy fáj neki erről beszélni, de fél, hogy több is lesz köztük, mert hiányzik neki a testiség. Értékelem, hogy őszintén elmondta, és megértem valamilyen szinten, de borzalmas érzés. Ez a 6 hónap alatt nem találkoztunk, 2 naponta beszélünk a neten. Nyáron jön haza 1 hónapra, az még messze van. Kimenni nem tudok hozzá a munkám miatt, ő is, én is felelősségteljes pozícióban vagyunk, amit nem lehet hátrahagyni.

Mondtam neki, csinálja, amire vágyik. De azóta borzalmasan vagyok, rákérdezni sem merek, történt-e valami. Régen nagyon bizalmas viszonyban voltunk, de kezdem érezni, hogy barátokká lettünk, mégis megőrülök.



2012. jan. 6. 11:53
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
87%

Az én férjemnek eszébe sem jutna ezt felajánlani.

Mindketten önzők vagyunk a kapcsolatunkban. Enyém-enyém, más ne merjen hozzányúlni.

De ha nem beszéled ezt meg vele, akkor felemészted magad.

Én így látom.

2012. jan. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
90%
Én semmiképp nem mondtam volna azt, hogy csinálja csak amire vágyik. És igen, nálam ez válóok, őszinteség ide, vagy oda.
2012. jan. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
81%
hát én igazából nem hibáztatom egyikőtöket sem. De sajnos én is azt mondom, hogy nem mennék bele. Nálam válóok lenne. Sajnos szerintem is sok a 3 év, valószínűleg nem mennék bele. Lehet, hogy nem haragudnék, de hogy nem tudnám boldogan várni, az is biztos. Már csak azért sem, mert lehet, hogy neked ugyanúgy hiányzik a testiség, mint neki, mégsem fekszel ösze senkivel.
2012. jan. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
100%

Elválnék és akkor azzal a nővel hetyeg, amelyikkel csak akar.


32/f

2012. jan. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:

Én személy szerint nem mennék bele, mert ez nekem nem elfogadható.

Elválnék, még nem okoz nagyobb lelki sérülést.

2012. jan. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg, nagyon rendes tőle, hogy ezt őszintén elmondta, de az én reakcióm valahogy nem az lett volna, hogy csinálj drágám, amit jólesik.

Másrészt én ezek után folyton azon kattognék, hogy vajon mikor fekszik le a másik nővel, mi történik köztük stb, s valószínűleg többé nem tudnék őszinte szeretettel és bizalommal fordulni felé. Szóval nem tudom, h te milyen vagy, de az én részemről, tuti, h megölné a kapcsolatot.

Egyébként mikor kiment, szerintem akkor is tudtátok, hogy milyen feltételekkel kapja meg a munkát, szóval ez már eső után köpönyeg.

2012. jan. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
87%

Én igazán csak a saját szemszögből látom a különbséget nő és férfi között (nő vagyok), de ha valakit szeretek (tisztelek), el nem tudnám képzelni, hogy ilyesmivel megbántsam. Ez rosszabb, mintha megcsalt volna, akkor legalább dühönghetnél, de most ő előre "figyelmeztetett" és te engedtél.

Amúgy ha te kibírod, azt gondolom neki is törvényszerű lenne, vagy legalább ne mondta volna el. Szerintem ezzel belekényszerített téged abba, hogy még asszisztálj is a nőszerzési akciójához, amit egyébként valószínű akkor is megtett volna, ha nemet mondasz.

Nagyon nem fair, én a helyedben megmondanám neki, hogy ez nekem fájdalmas, megalázó és elválnék, ágytól-asztaltól... Sajnálom.

2012. jan. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
100%
Sajnállak,tényleg ez nagyon nehéz helyzet de szerintem a párod egyszerűen önző. A házasság kétemberes dolog,szerintem tiszteletben kellene tartania téged is nem csak a libidójára gondolni. Eleve,hogy "itthagyott" téged ,hogy a saját karrierjét építse még meg is csal mert nem bírja szex nélkül. Szerintem ez már nagyon gáz. Megérteném (talán) ha 18 éves lenne,de ez nem egy felnőtt,szerelmes férfi viselkedése.
2012. jan. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
40%
Igazából csak sajnálni tudom a dolgot. Szerintem egy házasságban nem működik az, hogy karrierért évekre valaki elhagyja a családját.
2012. jan. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
100%

Úristen, ez borzasztó érzés lehet neked! Nem irigyellek.

Sajnos azt kell, hogy mondjam amit a többiek: távkapcsolat nem kapcsolat. Egy másik nő mellett elhalványodnak majd az érzelmei irántad, hiszen te nem vagy ott, a másik meg igen. Ha nem tudod ezt a tényt feldolgozni, haragudni fogsz magadra és a férjedre is... Magadra mert megengedted neki, és ezzel magadnak is fájdalmat okoztál, és rá, mert képes volt megtenni, megalázni, elvárni a megértést tőled.

Mérlegelj!

2012. jan. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!