Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom felajánlotta a nyitott...

Párom felajánlotta a nyitott kapcsolatot, távkapcsolatban élünk. Válóok lenne nektek? Hogy éreznétek?

Figyelt kérdés

"csak" fél éve élünk távkapcsolatban, de összesen 6 éve vagyunk együtt, tavaly házasodtunk meg.

3 éves szerződése van kint, ebből fél év letelt. Skypeoltunk, és szóbahozta, hogy mi a véleményem a nyitott kapcsolatról, és őszintén elmondta, hogy van egy nő, akit kíván, az egyik munkatársa. És hogy fáj neki erről beszélni, de fél, hogy több is lesz köztük, mert hiányzik neki a testiség. Értékelem, hogy őszintén elmondta, és megértem valamilyen szinten, de borzalmas érzés. Ez a 6 hónap alatt nem találkoztunk, 2 naponta beszélünk a neten. Nyáron jön haza 1 hónapra, az még messze van. Kimenni nem tudok hozzá a munkám miatt, ő is, én is felelősségteljes pozícióban vagyunk, amit nem lehet hátrahagyni.

Mondtam neki, csinálja, amire vágyik. De azóta borzalmasan vagyok, rákérdezni sem merek, történt-e valami. Régen nagyon bizalmas viszonyban voltunk, de kezdem érezni, hogy barátokká lettünk, mégis megőrülök.



2012. jan. 6. 11:53
1 2 3 4
 31/34 anonim válasza:
100%
én nem mondok semmit, csak ezt olvasd el és dönts: [link]
2012. jan. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim válasza:

Attól kezdve, hogy házasok vagytok, szerintem a nyílt házasságnak nincs helye.


Írod, hogy a férjednek jó beosztása van - külföldi kiküldetés esetén ezt anyagilag is rendesen szokták honorálni. Utólag már nehéz, de hátha még most sem késő: igenis kimenni, még akkor is, ha most az itthoni életet fel kell adni. Ennyire hosszú időt nagyon is hasznosan el lehet külföldön tölteni: nyelvkurzusok, vagy egyéb más, külföldieknek szánt tanfolyamok (főzés, kulturális stb.), rengeteg olyan dolog, amit - ha 3 év után tényleg hazajönnétek, hiszen ki tudja nem hosszabbítják-e meg: sokan mennek eredetileg ennél rövidebb időre, aztán a végén kint "felejtik magukat" (természetesen legálisan munkával), szóval hogy csomó minden van, ami nem olyan drága, és itthon a későbbiekben nagyon jól lehetne hasznosítani.


Ha még nem késő... >>> akkor szerintem nem szabad félni az ilyen nagy váltástól sem! (több mint 3 év külföldi tapasztalattal beszélek, s jelenleg sem Magyarországon élek)

2012. febr. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
Na mi lett azóta?
2012. júl. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:

Hogy vagytok? :-)

Kár hogy nem szoktak válaszolni.

2021. jún. 27. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!