Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melegek! Leszbikusok! Hogy...

Melegek! Leszbikusok! Hogy mondtátok el a szüleiteknek hogy "mások" vagytok?

Figyelt kérdés
2012. jan. 6. 17:16
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

bocsi, hogy offolok:


de én úgy tudtam, hogy a leszbikusság sokkal ritkább és itt most elég nagy arányban lányok (fiatalabbak) írnak be.

mi lehet ennek az oka? ti könnyebben tudjátok vállalni a másságot, (még így is, hogy anonim fórumról van szó) mint a férfiak?

tényleg érdekel.

2012. febr. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
ez engem is :) lehet azért van, mert a fiúk kb. 90 % elítéli, kiközösíti a meleg férfiakat. Ezért meg sem próbálják felvállalni a dolgot, és sehol sem mernek az érzéseikről beszélni.. de remélem válaszoltok erre a kérdésre is
2012. febr. 2. 18:50
 23/28 anonim ***** válasza:
100%
Állítólag a leszbik többen vannak, meg a lányok 90%-ban meg van a hajlam. Szerintem nekünk lányoknak sokkal könnyebb felvállalni, mert sokkal jobban elfogadják.
2012. febr. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Ezt a 90%ot nem hiszem el. Az már más dolog, hogy sok felnőtt film azt sugallja, hogy a leszbikusság szexi, meg szinte már természetes is mindenki számára, de attól még nem ez a valóság. Csak lehet, hogy ennyire elhisszük?...
2012. febr. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem is hülyeség, és mindemelett diszkrimináció. Az miben okésabb, hogy két nő nyalja egymást, mint 2 hapsi szopja? Ugyan olyan "abnormális" dolog, mindkettő. 19L
2012. febr. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Az, hogy az embereknek jobban tetszik, ha két lány nyalja-falja egymást. A legtöbben el sem tudják képzelni mi lehet a jó abban, ha két férfi van egymással, és hogy hogy tudják szeretni egymást.
2012. febr. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
49%
Amúgy szerintem a legtöbb lányból csak nincs aki előhozza a biszexualitást.
2012. febr. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom,hogy férfiaknál kétszer annyi az arány:)
2013. nov. 28. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!