Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukám nincs jól, félek,...

Anyukám nincs jól, félek, mert nem szokása csak egy kis rosszullét miatt ilyen rossz állapotban lenni, sőt olyankor nem is szól. Valaki tartaná bennem a lelket?

Figyelt kérdés
Egyedülélek vele, apukám nincs velünk, testvérem nincs és a közeli rokonai egy másik településen laknak, éjjel pedig nem hívnám fel őket.
2012. jan. 7. 00:34
1 2 3 4 5
 21/42 A kérdező kommentje:
már decemberben megkaptuk mindketten, úgy döntöttem hagyom pihenni, reggel kiderül milyen állapotban lesz... bízom abban, hogy csak a front esetleg vagy túl sokat dolgozott és fáradt...
2012. jan. 7. 02:02
 22/42 anonim válasza:
Jol van ha nincs jol akkor neki is jobb ha alszik egy kicsit
2012. jan. 7. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
szerintem azért jó lenne ha elalszol beállítod a telefonod vagy órád hogy 1 óránként csörögjön és nézzél rá, mert mi lenne ha esetleg neadj Isten de valami baja történik és Téged meg nem akar felkelteni...
2012. jan. 7. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:

Jó ötlet az óránként ránézés.


Amúgy tudd, hogy nemcsak a mentők vannak, hanem az ügyeletes orvos is, tehát mintha a körzetit hívnád ki, csak ő nem rendel éjjel és hétvégén. Neten megnézheted. Holnap ugye szombat, tehát akkor sem lesz körzeti, csak ügyelet, de ők most is vannak...


A közeli rokonokat értem, hogy nem hívnád éjjel, de ha (ne adj'Isten) olyan lesz valaha, hogy egyedül vagy a bajjal, okvetlen hívd őket... Arra való a család.


Minden jót Nektek!

2012. jan. 7. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 A kérdező kommentje:
Ránéztem, szólongattam, nem reagált, felkapcsoltam a villanyt, láttam hogy lélegzik, akkor nem kell aggódnom, igaz?
2012. jan. 7. 02:50
 26/42 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, nem lesz semmi baj! És légy büszke magadra, hogy ilyen gondoskodó vagy! Majd írj, hogy mi a helyzet!
2012. jan. 7. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:

Szerintem pár órát te is aludj, neked sem tesz jót, ha teljesen kikészíted magad. Kora reggel nézz rá legközelebb, ha látod, hogy alszik, akkor minden rendben van. Ilyenkor valóban élni alig van kedve az embernek, ha elkap egy ilyen nyavaját. Ez a legtöbb, amit most tehetsz érte.

Esetleg készíts be neki folyadékot, mert ilyenkor az a legfontosabb, hogy sűrűn igyon.

17/f

2012. jan. 7. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
Ha még most is rosszul van,ne vegyen be semmilyen gyógyszert. Hívjatok orvost,és mondjátok meg,hogy most kapott influenza elleni oltást. Az is okozhat súlyos tüneteket.
2012. jan. 7. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
Hogy van anyukád?Remélem kialudta magát, nincs komoly baj!
2012. jan. 7. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
remélem jobban van anyukád
2012. jan. 7. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!