Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Igazuk van a szüleimnek?

Igazuk van a szüleimnek?

Figyelt kérdés

Már 3/4 éve egyedülálló vagyok. Voltak párkapcsolataim, de sajnos mindegyik fél év után vége lett, egyik sem bírta tovább. Igazából nem másban volt a hiba, csak bennem, vagyis mindenki ezt mondja. Egyszerűen idegesít egy idő után az adott barátnőm, és folyton veszekszem vele, és jobbnak látom mindig szétválni. Sajnos már nem csak velük, de mindenkivel így vagyok. Sőt, már a munkahelyemből is elegem van, mindenki idegesít, amit csinál stb. pedig már több mint 2 éve dolgozom ott. A másik helyen ahol voltam ott azért mondtam fel, mert egyszerűen már idegesített mindenki. Szóval nem tudom mit csináljak, próbálok normális lenni. Hiányzik egy kapcsolat, de nem merek belevágni semmibe, mert tudom, hogy megint minden kis hibát észrevennék egy idő után, miután megszoktam a partnerem. Szüleim azt mondják sosem fogok senkit találni aki elvisel. (külön élek tőlük)

21 F


2012. jan. 7. 17:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
valami hobbi kéne neked, vagy valami elfoglaltság, ami leköti a figyelmedet és a gondolataidat hosszú távon. tűzz ki magad elé egy célt és arra koncentrálj. hidd el, nem fognak annyira feltűnni mások hibái, és nem lesznek idegesítőek körülötted az emberek.
2012. jan. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%
De jó, hogy te hibátlan vagy, egy igazi tökély. Bár tudod a "mindenki hülye csak én nem" hozzáállás nem tesz népszerűvé. Hidd el te is éppen úgy idegesítesz másokat, ha ilyen intoleráns ember vagy. Egyébként a párkapcsolat kompromisszumokra és szerelemre, szeretetre épül, ezt kellene megtanulnod, de az sem árt, ha tiszteled is a partnered.
2012. jan. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem érzi, hogy hibátlan, sőt.

Ráadásul változtatni is akar, csak nem tudja hogyan.

Nagyon hasonlít az írásod egy rokonomra. Ő nagyon eldurvult a családjával szemben, egy valamibe kapaszkodik a sajátjába akibe szintén beleköt, mármint feleség, gyerekek, de valahol akarja megtartani, tudja, hogy valami nincs rendjén, szóval elment dokihoz pszihiáterhez, vagy pszichológushoz nem tudom pontosan.

Lehet, hogy neked sem ártana ők tudnak segíteni neked rátalálni hol is van a kutya elásva, és hogy hogyan tudnád magad kiszedni innen.

Nem szégyen az, sőt !!

2012. jan. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

szerintem te nagyot léptél azzal, h ezt meg tudod fogalmazni. Hidd el értem, hasonló vagyok. Elmarok magam mellől sok embert és állandó változatosság kell h ne őrüljek meg. Nagyon nehéz így. De tudom h magamban kell változtatni, mert nem a többiek hülyék. Nekem szerintem önbizalomhiányom van, és ezért keresem mindenkiben a hibát, h mondhassam magamnak, h ők se jobbak. Neked is ezt kéne gyakorolnod, keresni másokban és magadban a pozitívumot

20L

2012. jan. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
34%

21 éves vagy, azt írod. A 3/4 azt jelenti, hogy 3-4 éve egyedülálló vagy? Tehát 17-18 éves korod óta? Ez is érdekes számomra...


Úgy látom a kis szövegedből, hogy "kicsit" nagyképű vagy. Ismerek egy ilyen embert, mindig panaszkodik, hogy nem talál normális lányokat. De mindig rendes lányokat talált, csak túl nagyok voltak az elvárásai velük szemben, de magával szemben nem...


Tehát most majd jön, hogy általánosítok, stb...

De ezek szerint te egy izmos, okos, művelt fiú vagy, aki ambiciózus, és a megfelelő partner tehát minden lány álma.


Én azért, meghallgatnám az exbarátnőidet is, hogy vajon mi lehet benned a hiba, amiért minden kapcsolatodnak véget vetsz. Kíváncsi lennék, mennyire voltak idegesítőek, és te mennyire nem. Mert a pár mondat alapján, mit most leírtál nekünk, szerintem nem egy embert idegesítettél fel vele.


Igen, igaza van a szüleidnek...

2012. jan. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
3/4 az három-negyed éve...
2012. jan. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem vagyok tökéletes sőt... nem azt mondtam, hogy én egy szuper vagyok és amiatt alakul így minden kapcsolatom mert nem érnek fel hozzám. Félreértetted! És háromnegyed.
2012. jan. 7. 19:49
 8/11 anonim ***** válasza:
ne pszichiátert. ad valami nyugtatot azt kész.kineziologushoz mennék a helyedvben. pénzbe kerül de kigyogyit gyoygszermentesen ezekböl a pszichés szarokbol. már ha hiszel ilyenekben....rajtam segitett.
2012. jan. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Tök jó, hogy vélemény van, csak szöveget értelmezni nem tudunk... :)

Kedves Kérdező! Nekem kifejezetten tetszik az őszinteséged, valamint jól írta a lány, aki szerint ez önértékelési probléma. Először próbálj meg valami sportot ami napi szinten nagyon lefáraszt. Azzal levezetsz egy csomó kirobbanni készülő feszültséget. Ha hosszabb távon nem veszel észre semmi javulást, akkor én is pszichológust javasolnék, tényleg tud segíteni olyannak, aki érzi, hogy vele gond van. Szüleid pedig jót akarnak, ők már tudják, hogy egy párkapcsolat mindkét féltől alkalmazkodást kíván. És mivel még nagyon fiatal vagy, bőven van időd változni, alkalmassá válni az együttélésre úgy, hogy közben boldog is legyél. Sok sikert kívánok hozzá!

2012. jan. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
minél több buli buli buil.ott ismerkedhetsz is mag levezetheted a feszültséged, vagy motorozz(Cross) én is azzal vezetem le a feszültséget
2012. jan. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!