Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Igazuk van a szüleimnek?

Igazuk van a szüleimnek?

Figyelt kérdés

Már 3/4 éve egyedülálló vagyok. Voltak párkapcsolataim, de sajnos mindegyik fél év után vége lett, egyik sem bírta tovább. Igazából nem másban volt a hiba, csak bennem, vagyis mindenki ezt mondja. Egyszerűen idegesít egy idő után az adott barátnőm, és folyton veszekszem vele, és jobbnak látom mindig szétválni. Sajnos már nem csak velük, de mindenkivel így vagyok. Sőt, már a munkahelyemből is elegem van, mindenki idegesít, amit csinál stb. pedig már több mint 2 éve dolgozom ott. A másik helyen ahol voltam ott azért mondtam fel, mert egyszerűen már idegesített mindenki. Szóval nem tudom mit csináljak, próbálok normális lenni. Hiányzik egy kapcsolat, de nem merek belevágni semmibe, mert tudom, hogy megint minden kis hibát észrevennék egy idő után, miután megszoktam a partnerem. Szüleim azt mondják sosem fogok senkit találni aki elvisel. (külön élek tőlük)

21 F


2012. jan. 7. 17:49
1 2
 11/11 Anyám Lánya válasza:

Na, akkor nem csak én vagyok a szüleim szerint 'elviselhetetlen'

18 éves vagyok, és a szüleim szerint egyedül fogok megöregedni 28 macskával, mert apám szerint 'nincs férfi, aki elviselne egy ilyen nőt.'

én azt mondom neked, hogy nem feltétlen benned van a hiba..

láttam, hogy az egyik kommentelő írta, hogy szedj valami nyugtatót. ez hülyeség. ne szedj gyógyszert. nem segít semmit, és még függőséget is okozhat.

ha magad érzed hibásnak azért, mert nem tartósak a kapcsolataid, akkor tegyél ellene.

sok szerencsét.!;)

2012. máj. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!