Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 7. osztályos unokahúgom...

7. osztályos unokahúgom nagyon sokat rontott, pedig egy éve még nagyon jó tanuló volt. Ezzel veszélybe sodorja a továbbtanulását is egy jó iskolában. Mit tehetnénk?

Figyelt kérdés
Kistestvérei vannak, nemrég költöztek, most "gyengébb" suliba jár, erősen kamaszodik és nagyjából magasról tesz mindenre. Felelőtlen, csak a hülyülésen jár az esze, nagyon lusta lett. Az anyja nem ér rá eleget tanulni vele, de amikor leül vele átnézni a könnyebb leckét, akkor sem együttműködő. Pszichológushoz kellene vinni?
2012. jan. 7. 22:30
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nem olvastam végig amit a többiek írtak. Nem is izgat.

Szerintem kérdezetek rá hogy miért nem tanul? Mi történt?

Ha nem válaszol vagy azt mondja hogy nincs kedve akkor tegyetek rá. Viselkedjetek úgy mintha felse tűnne nektek. Magának tanul. Ha megbukik akkor neki lesz szégyen nem nektek... Majd ő érzi hogy mikor és mennyit. De ez csak az én véleményem.

Később meg majd megbánja hogy lesz*rta...

2012. jan. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!