Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondjam -e a barátnőmnek,...

Elmondjam -e a barátnőmnek, vagy várjak vele? Ti mit és hogyan tennétek? Hogy mondjam el?

Figyelt kérdés
Barátnőm három hónapja járt a mostani férjével. Karácsonykor megesküdtek. Eljött a szilveszter, és kaptam egy ismeretlen számról sms-t. Amiben egy pasi BUÉK-ot kíván a szeretőjének, de tévesen nekem érkezett. Persze, válaszoltam, hogy remélem lebukik, de nem tudtam ki az. Erre jött még egy hogy a neje ott van mellette, majd jan.2-án úgyis...Aztán jan.6-én kaptam egy újabb smst ugyanerről a számról, hogy a neje megy be a városba, és kb. 10-20 perc múlva ott lesz, persze erre is megirtam, hogy ez undorító. Ma rákerestem a telszámára, és kiderült hogy barátnőm férje, akivel 3havi ismeretség után karácsonykor házasodtak össze. Facebookon fent a telefonszám. Ti mit tennétek, rohanjam le a barátnőm előtt, hogy ne tudjon számítani rá? Vagy szóljak az apukájának, hogy mi a helyzet, vagy csak kettesben beszéljek vele. A sráccal eddig személyesen nem találkoztam. 33N
2012. jan. 8. 00:56
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
43%
Jól megválaszolgattál neki:))
2012. jan. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 A kérdező kommentje:

Tegnap nem sokra mentem. Felhivtam barátnőm édesapját , h ha otthon lesz barátnőm, akár ezzel az egyénnel is, hivjon fel, átmegyek és beszélek velük. Nos gondolom estére nem akart már balhét ezért úgy gondolták, h majd Ők elmondják Barátnőmnek a történéseket, de semmi nem volt a kezükben amivel bizonyithatták volna.

Este a sráctól a facen kaptam egy üzenetet, hogy azokat az sms-eket a barátnőmnek akarta küldeni, végül szó-szót követelt, letiltott.

Lefényképezgettem az sms-eket, elküldtem emailben, és facen üzenetben a képeket (nem üzenőfalon).

Ma reggel a kinyomtatott sms képekkel elmentem barátnőmhöz, szerencsére a pasi épp vásárolni volt. Megmutattam az sms-eket. Elmondtam az egészet, ahogy történt. Megdöbbent, és láttam nagyon felzaklatta magát. Mondta h tudja, azért tettem, amit mert nem akartam h hibát kövessen el. Azt mondta jobb ha nem vagyok ott, ha hazajön mert őrjöng és tart tőle h bántana ha meglátna. Eljöttem, a bizonyítékot otthagytam, remélem nem hiába buktattam le és még most időben rájön hogy egy féreg a pasi. Azt most már látom, hogy nem kellett volna az apja véleményét megkérdeznem, hanem kész tények elé kellett volna állítanom a srácot.

2012. jan. 9. 09:42
 43/50 A kérdező kommentje:
szó szót követett:) kicsit elírtam. Még mindig ideges vagyok.
2012. jan. 9. 09:43
 44/50 anonim ***** válasza:
53%

""Feleségem még fent van, majd hivlak, v. mail., de 2án ugyis.. Sünikéd" ... A srác tényleg nem egy IQ bajnok, ha azzal védekezett, hogy ezt az smst a nejének szánta :)


szerintem jól tetted, h elmondtad. ez a pasi nem szereti a barátnődet, vmi egész más oka lehetett a házasságra (és nem feltétlenül a baba), ráadásul a tulajdon felesége tart attól, h adott helyzetben agresszívan fog viselkedni. ez már rég rossz

2012. jan. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 A kérdező kommentje:
Sajnos ott tart a dolog, h két napig üvöltött és szidott a szülei otthonában engem, h szét akarom Őket választani. A szüleit megfélemlítette, puding szülei asszisztálnak ehhez az egészhez. Én nem akarom tartani olyan emberrel a kapcsolatot, még akkor se ha a barátnőm, ha a párja elmebeteg. Nekem vigyáznom kell a kislányom, lelki és testi épségére, és nem hagyhatom, hogy idejöjjön. Aki elmebeteg, bármikor bekattanhat. Interneten nyugtatót árul, amit ugye nem szabadna. Mindegy én megtettem, ami a kötelességem a többi az Ő dolga. Most azt próbálják bemagyarázni, h csak viccből küldték el az sms-t, ami nekem kellemetlenséget okozott. Gondold el, hogy ülsz a párod mellett és kapsz egy sms-t, h tudom h kivánsz stb..., mennyire tetszhet a férjednek. Hát ne az én kontómra érezzék már jól magukat. Engem szapul névvel a facebookon, persze hozzászólni, és megvédeni nem tudom magam, mert letiltott. Ahogy látom ismerik a srácot, mert eddig nem reagáltak az irományára. Mindegy is. Ez már nem az én problémám.
2012. jan. 11. 11:28
 46/50 anonim ***** válasza:
62%

A barátnőd üvöltözött veled?? Vagy a hapsi?


Sajnálom....


Tudod, ez az az eset, amikor a hírnököt végzik ki.... Ilyen az élet. Fel a fejjel, helyesen cselekedtél, és csak ez számít.

2012. jan. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 A kérdező kommentje:
Szia ! Nem a barátnőm férje terrorizálta otthon a családot, barátnőmet és az anyját! Szerintem félelemből nem fog lépni.
2012. jan. 11. 16:46
 48/50 anonim válasza:
0%
Jobb lenne ha a te dolgaiddal foglalkoznal,es mond meg a pasinak,hogy hagyon beked,...de ha neked is tetszik ez a jatek..?akkort halgass es ne szolj a baratnodnek,mert "bisztos"megharakszik rad is es a ferjere is,es te szettorod oket
2012. jan. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:
Szerintem egyik sem normális, sem a barátnőd, sem a férje. Vagy mindketten megvicceltek, vagy csak a pasi szórakozik. Attól, hogy osztálytársad volt meg a gyereked keresztanyja, még lehet rosszindulatú nő. Főleg ha a pasi is ebben erősiti.
2012. júl. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:

Ha letiltott a faceről, hogy látod, hogy miket ír?Mert akkor se ő se Te nem látjátok egymást?

Amúgy, megtetted a dolgod, a többi már rajtuk múlik,neked tiszta a lelkiismereted,mert szóltál. A hapsi meg majd lecsillapodik...

2012. júl. 9. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!