Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondjam -e a barátnőmnek,...

Elmondjam -e a barátnőmnek, vagy várjak vele? Ti mit és hogyan tennétek? Hogy mondjam el?

Figyelt kérdés
Barátnőm három hónapja járt a mostani férjével. Karácsonykor megesküdtek. Eljött a szilveszter, és kaptam egy ismeretlen számról sms-t. Amiben egy pasi BUÉK-ot kíván a szeretőjének, de tévesen nekem érkezett. Persze, válaszoltam, hogy remélem lebukik, de nem tudtam ki az. Erre jött még egy hogy a neje ott van mellette, majd jan.2-án úgyis...Aztán jan.6-én kaptam egy újabb smst ugyanerről a számról, hogy a neje megy be a városba, és kb. 10-20 perc múlva ott lesz, persze erre is megirtam, hogy ez undorító. Ma rákerestem a telszámára, és kiderült hogy barátnőm férje, akivel 3havi ismeretség után karácsonykor házasodtak össze. Facebookon fent a telefonszám. Ti mit tennétek, rohanjam le a barátnőm előtt, hogy ne tudjon számítani rá? Vagy szóljak az apukájának, hogy mi a helyzet, vagy csak kettesben beszéljek vele. A sráccal eddig személyesen nem találkoztam. 33N
2012. jan. 8. 00:56
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
89%

a szilveszter miatt véletlenül több helyre küldte el a szeretőjének szánt smst? wtf?! amit a szeretőmnek szánok, azzal szilveszterkor sem köszöntök senki mást. végülis ez nem egy sima BÚÉK üzenet. ok, részeg volt, mondjuk... aztán te jelezted, h félrement,erre írt még egyet, h sebaj, majd 2-án, mire "leundorítóztad" és erre 6-án újfent írt, h most már igazán találkozhatnátok... hab a tortán, hogy nem tudja, h a neje barátnője vagy, még sosem látott, csak spontán kiszopta a kisujjából a számodat (ha a nejétől tudja, akkor már az első után parázott volna)


az egész olyan meseszerű...és a válaszaidtól sem lesz tisztább a kép, sőt, egyre homályosabb. amúgy, h a kérdésre is válaszoljak: ha nem lenne ennyire gyanús a sztori, hanem egy szimpla lebukásról volna szó, azt tanácsolnám, mondd el a barátnődnek, mert joga van tudni, de ez nem egy szimpla sztori, ahogy azt egyre többen is jeleztük a válaszadók közül...


a

2012. jan. 8. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 A kérdező kommentje:
Akkor holnap előveszem egyszerre mindkettőjüket, hogy szórakozzanak egymással. Aztán meglátom mi lesz.
2012. jan. 8. 01:38
 23/50 A kérdező kommentje:
Nos személyesen nem találkoztam a sráccal, mert nem voltam az esküvőjükön. Karácsonykor vidéken voltunk a rokonoknál és csak dec. 27-én jöttünk haza. Ők szenteste napján esküdtek, amit két héttel azelőtt közöltek. Én mondtam a barátnőmnek hogy nem kellene ennyire sietni, de a babával már hat hetes volt. Sajnos a magzat elhalt, ezért az esküvő előtt pár nappal elvették. Amúgy nem értem h sikerült másodjára is nekem küldeni az sms-t. Lehet most frankón rajtam röhögnek.
2012. jan. 8. 01:42
 24/50 A kérdező kommentje:
Ha átverés akkor majd belinkelem facebookon ezt az oldalt, röhöghessenek magukon. Tényleg nagyon buta a srác, mikor először megmutatta a barátnőm face-en, én mondtam h nem 100-as.
2012. jan. 8. 01:45
 25/50 anonim ***** válasza:
100%

mi van, ha a te párodat próbálják ezzel féltékennyé tenni? néhány naponta ismeretlen férfitől kapsz sms-eket, akivel látszólag bizalmas viszonyban vagy (ők nem tudják, h kinyomoztátok, kié a szám.)


csak úgy eszembe jutott


amúgy mennyire vagytok jó barátnők a barátnőddel?

2012. jan. 8. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 A kérdező kommentje:

mi van, ha a te párodat próbálják ezzel féltékennyé tenni? néhány naponta ismeretlen férfitől kapsz sms-eket, akivel látszólag bizalmas viszonyban vagy (ők nem tudják, h kinyomoztátok, kié a szám.)


csak úgy eszembe jutott


amúgy mennyire vagytok jó barátnők a barátnőddel?


Nem sok értelme van, mert mivel saját vállalkozásunk van, mindenhova együtt megyünk a férjemmel. A barátnőmmel végigjártuk az általánost, és a lányom keresztanyukája. Volt már hasonló szitu, mikor az én előző udvarlóm hitegetett, és akkor Ő volt az aki felnyitotta a szemem, hogy a páromat látta egy másik nővel.

2012. jan. 8. 01:58
 27/50 A kérdező kommentje:
A srác azt irta a facebook üzenőfalára, h a kedves anyósa figyeli minden irását, de szegény a gépet nem tudja bekapcsolni, mert nem ért hozzá. Ezt akkor hozzászólásban közöltem vele, és hogy ne állitson valótlant.
2012. jan. 8. 02:00
 28/50 anonim ***** válasza:
89%

Már kezdesz belezavarodni.

Írod,hogy soha nem láttad a pasast.Akkor honnan tudod hogy iq bajnok vagy sem??A barátnőd tuti nem mondta a férjéről,hogy "kicsit lüke a lelem"

Írod,hogy szentestén esküdtek..Ezt nehezen hiszem,mert 24-re nem adnak időpontot..(dolgoztam önkormányzatnál,és a 6 év alatt egyszer sem volt 24-én esküvő)

Írod,hogy az esküvő előtt pár nappal elhalt a baba..Akkor megint kétlem,hogy ettől függetlenül rohannak esküdni.Két okból is kétlem.AZ egyik hogyha elhalt a magzat akkor pár napig bent tartják az anyukát kivizsgálásra.Szombaton nincs eltáv a kórházból.A másik,hogy írod mennyire akart gyereket.Ha elhalt a magzatja akkor totál ki kellett készülnie,ami szintén orvosi eset lenne.Annyira maga alatt lett volna,hogy tuti nem az igent mondja ki.Ilyen esetben mindig elhalasztják az esküvőt..


A történeted úgy sántít ahogy van..

Na megyek aludni,mert ettől a mesétől elálmosodtam.

jó éjt mindenkinek.

2012. jan. 8. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:
83%

Ekkora egy kamu sztorit.

Persze, elmegy tole a magzat es ra par napra meg eskuvo.

Elarulnam neked, h ez elegge megvisel egy not, nem fog eskuvoset jatszani.

Szenteste meg tenyleg nincs eskuvo.

2012. jan. 8. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 A kérdező kommentje:
Nos az esküvő már le volt foglalva szentestére, nyugodtan meg lehet kérdezni a VI.ker. any.hiv. adta őket össze 16h -kor, én is azon akadtam ki ki az a hülye, aki szenteste akar házasodni, és van. Mivel a zsidóknál nincs karácsony ezért gondolom van akinek az a nap nem ünnep. A VI., ker.ben sok zsidó lakik ezért gondolom esküvőznek is:) Azt tudom, h az oktogonnál van az any.hiv. ahol összeadták őket. Én pont azt mondtam a barátnőmnek, ha rosszul sül el a dolog, akkor mindig az fog eszébe jutni szenteste, hogy akkor cseszte el az életét. Kérdeztem, hogy nem lenne -e jobb elhalasztani az esküvőt, legalább megismernék jobban egymást, de a barátnőm mondta, hogy mindenképp meg akarta tartani az esküvőt. Szerintem kérdezd meg és megmondják, hogy volt esküvő. Nem hazudok, most is feljöttem, mert nem tudok aludni annyira ideges vagyok. De mindegy is, biztos megfásultatok, sok hülyeséget olvastatok és nem hiszitek el. Ha nekem mondanák, biztos nekem is sok lenne. Mindenesetre azért kaptam értékelhető válaszokat, a többi beszólogatós meg nem számit.
2012. jan. 8. 06:01
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!