Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondjam -e a barátnőmnek,...

Elmondjam -e a barátnőmnek, vagy várjak vele? Ti mit és hogyan tennétek? Hogy mondjam el?

Figyelt kérdés
Barátnőm három hónapja járt a mostani férjével. Karácsonykor megesküdtek. Eljött a szilveszter, és kaptam egy ismeretlen számról sms-t. Amiben egy pasi BUÉK-ot kíván a szeretőjének, de tévesen nekem érkezett. Persze, válaszoltam, hogy remélem lebukik, de nem tudtam ki az. Erre jött még egy hogy a neje ott van mellette, majd jan.2-án úgyis...Aztán jan.6-én kaptam egy újabb smst ugyanerről a számról, hogy a neje megy be a városba, és kb. 10-20 perc múlva ott lesz, persze erre is megirtam, hogy ez undorító. Ma rákerestem a telszámára, és kiderült hogy barátnőm férje, akivel 3havi ismeretség után karácsonykor házasodtak össze. Facebookon fent a telefonszám. Ti mit tennétek, rohanjam le a barátnőm előtt, hogy ne tudjon számítani rá? Vagy szóljak az apukájának, hogy mi a helyzet, vagy csak kettesben beszéljek vele. A sráccal eddig személyesen nem találkoztam. 33N
2012. jan. 8. 00:56
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
83%
Jaja, és a pasi szilveszter óta egyszer sem vette észre, hogy nem a szeretőjével kommunikál, ne már... ócska kamukérdés.
2012. jan. 8. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim ***** válasza:
100%

Nem mondtam, hogy kamu, azt mondtam, valami bűzlik...

Szerintem nincs szeretője, téged tréfálnak meg...

2012. jan. 8. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 A kérdező kommentje:
Haha, a pasi nem egy IQ bajnok, és nem vagyok a szeretője sem. Ő is azt irta nem tudja honnan van meg. Sajnálom ha nem tudja a telefonjába beirni a nevemet ha ismer. Amúgy a face-en rajta van a telefonszámom. Mivel Ő is bent van az ismerőseim között, igy a számomat is látja. Azt irta, h a szilveszter miatt véletlen többnek küldte el.
2012. jan. 8. 01:19
 14/50 anonim ***** válasza:
91%
Amikor hatodikán megírta véletlenül neked, hogy 20 perc múlva ott lesz, majd beállított a szeretőjéhez, akkor a szerető nem csodálkozott, hogy hogy kerül oda váratlanul? Akkor hogy-hogy nem nézte meg a férj, hogy kinek írkált eddig? Na menj aludni, te maximum 17/L
2012. jan. 8. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:
68%

Ez annyira követhetetlen sztori. Valamit csak félreértettél, ne aggódj, ne folyj bele más dolgába.

Már a kérdésedben is össze-vissza írsz, válaszolsz neki az 1. sms-re, hogy lebuktasd, mintha tényleg te lennél a szerető vagy örömlány, akihez készül, aztán azt írod neki, hogy undorító. Ebből már tudnia kellett volna, hogy rossz számra írogatott.

Szóval te is egy jó nagy kavarógép vagy, ha így csűröd-csavarod a történetet. Olyan zagyva, hogy ki sem lehet hámozni belőle a lényeget.

2012. jan. 8. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 A kérdező kommentje:
Én is gondoltam rá, hogy tesztelnek milyen barát vagyok. De ha tényleg van vkije és a barátnőm nem tudja, az elég gáz. Mivel hogy 33 évesen már igencsak szeretne gyermeket. Észbe se kaptunk, és már bejelentették, h karácsonykor esküdnek.
2012. jan. 8. 01:23
 17/50 A kérdező kommentje:
Szivesen leirom az sms tartalmát! Amúgy tényleg nem értem, ha egyszer szólok h téves, és remélem lebukik miért nem figyel jobban, h másnak küldte. Én mindenesetre, ha szükségem lenne rá h szeretőt tartsak, figyelnék a telefonszámra.
2012. jan. 8. 01:26
 18/50 anonim ***** válasza:
78%

Kedves kérdező! Majd figyelj arra,hogy miket írsz,mert belefogsz zavarodni a nagy kamuzásba..

Mert ez a történet kitaláció..

2012. jan. 8. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 A kérdező kommentje:

Amikor hatodikán megírta véletlenül neked, hogy 20 perc múlva ott lesz, majd beállított a szeretőjéhez, akkor a szerető nem csodálkozott, hogy hogy kerül oda váratlanul? Akkor hogy-hogy nem nézte meg a férj, hogy kinek írkált eddig? Na menj aludni, te maximum 17/L


Miért kérdeztem volna meg, h mit szólt a szeretője neki? Részemről lezártam. De elegem van abból, hogy emberek fűvel - fával csalják a párjukat. Főleg hogy nekem is kellemetlenséget okoznak vele.

2012. jan. 8. 01:30
 20/50 A kérdező kommentje:
Kedves Coralie! 6 éves korunk óta ismerjük egymást, végigjártuk az általánost, és a lányom keresztanyukája. Anno ő is szólt mikor engem hülyített az előző udvarlóm.
2012. jan. 8. 01:35
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!