Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondjam -e a barátnőmnek,...

Elmondjam -e a barátnőmnek, vagy várjak vele? Ti mit és hogyan tennétek? Hogy mondjam el?

Figyelt kérdés
Barátnőm három hónapja járt a mostani férjével. Karácsonykor megesküdtek. Eljött a szilveszter, és kaptam egy ismeretlen számról sms-t. Amiben egy pasi BUÉK-ot kíván a szeretőjének, de tévesen nekem érkezett. Persze, válaszoltam, hogy remélem lebukik, de nem tudtam ki az. Erre jött még egy hogy a neje ott van mellette, majd jan.2-án úgyis...Aztán jan.6-én kaptam egy újabb smst ugyanerről a számról, hogy a neje megy be a városba, és kb. 10-20 perc múlva ott lesz, persze erre is megirtam, hogy ez undorító. Ma rákerestem a telszámára, és kiderült hogy barátnőm férje, akivel 3havi ismeretség után karácsonykor házasodtak össze. Facebookon fent a telefonszám. Ti mit tennétek, rohanjam le a barátnőm előtt, hogy ne tudjon számítani rá? Vagy szóljak az apukájának, hogy mi a helyzet, vagy csak kettesben beszéljek vele. A sráccal eddig személyesen nem találkoztam. 33N
2012. jan. 8. 00:56
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
80%

Még jó, h az oktogoni nem vállalt december második felében semmit.....helyettesítés volt.

Nem lenne egyszerűbb bevallani, h kamuztál?

2012. jan. 8. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 A kérdező kommentje:
Hivd fel őket, kérdezd meg, és megmondják h tartottak, fénykép is van róla.
2012. jan. 8. 08:47
 33/50 anonim ***** válasza:
86%

Nem feltétlenül kamukérdés. Az élet írja a legfurcsább sztorikat. Az én életemben is volt számtalan ilyen...

node...

Ha azt írod, kicsit lökött a pasi (gondolom képről, vagy barátnőd történetei alapján, mert írtad hogy személyesen még nem talàlkoztál vele), el tudom képzelni, hogy nem jut el a tudatáig, hogy más számra küldi az smst.

De az is lehet amit előttem írtak, hogy tesztelnek.

Akármelyik is, én mindenképpen elmondanám a barátnőmnek. Szerintem ennyi jár neki. És a bizalom is mindenképpen megmarad.

Majd írj, hogy mit reagált!!!:)

24/N

2012. jan. 8. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:
77%

Bocs,nem olvastam végig a h.szólásokat még.

De én már ott elakadtam, hogy smst kaptál, hogy a férfi a szeretőjének írt búék-ot.Ezt honnan tudod ilyen pontosan,mi utalt rá,vagy mit írt?

Ha tényleg igaz a kérdés,én megmutatnám a b. nőmnek,pláne,ha tudod bizonyítani, hogy tényleg a férje írta...

2012. jan. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 A kérdező kommentje:
Barátnőm apukájával beszéltem, ő mondta, h du. náluk lesznek, és rámcsörög, menjek át. Arra gondoltam, h lecseszem őket, h ne szórakozzanak már velem. Aztán nézem a reakciót, és megmutatom az sms-eket. Még jó h csak akkor törlöm az üziket, ha nincs hely a telómban.
2012. jan. 8. 10:17
 36/50 A kérdező kommentje:

Az első sms. 2012.01.01 00,17 perc.

"Drágám boldog újévet. Tudom, h Te is kivánsz, de tudod mi a helyzet. Sünikéd"


válaszom:


Kedves Sünike! Sajna eltévedt az üzid. Vigyázz az ujjaidra, mert félrenyomsz. Akit kívánok itt ül mellettem. Buék.


Srác:


"Feleségem még fent van, majd hivlak, v. mail., de 2án ugyis.. Sünikéd


válaszom:


Dijnyertes F.sz vagy. Remélem a nejed barátnőjének és anyósodnak is elküldted. Sünike, Én kiherélnélek a nejed helyében. Undorító!


Srác: bocs, xszar a telefonom, több helyre is elküldte.


Ezután jan. 6-án, 9,37 kor:


Srác: Akkor indultam édes, kiment csepelre. puszika, 10-20 perc


válaszom: Te hülye, ezt megint ELKÚRTAD!

2012. jan. 8. 10:29
 37/50 anonim ***** válasza:
57%
Várom mi lesz délután!!!
2012. jan. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 A kérdező kommentje:
Azt nem értem, ha vki egyszer elrontja, és szólnak neki, miért nem figyel oda jobban, ha már tilosban jár.
2012. jan. 8. 10:39
 39/50 anonim ***** válasza:
29%
Érdekes történet.
2012. jan. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:
91%
Attól független, hogy igaz-e vagy se a sztori, szerintem szólni kéne a barátnőnek, ennyit elvárnék én is a sajátomtól, ha egy undorító, gerinctelen alak lenne a férjem, hogy segítsenek, ne kelljen elrontanom az életemet mellette!
2012. jan. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!