Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukák, ha egyedül ebédeltek...

Anyukák, ha egyedül ebédeltek és felhív telefonon a lányotok, akkor azt mondjátok neki, hogy befejezitek az ebédet először és majd visszahívjátok?

Figyelt kérdés
és leteszitek a telefont,hogy még ne is tudjon rá reagálni a lányotok???
2012. jan. 8. 12:31
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
13%
Igen. Csak ha élet-halál kérdése akkor hívnám ebédidőben!
2012. jan. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
95%

ööö, nem, ha hívnak, felveszem és meghallgatom az illetőt. az ebéd tud várni. úgyis azon gondolkodnék, hogy mit akart. ha meg a lányom, akkor főleg. ha meg egyedül ebédelek méginkább.

minek ekkora ügyet csinálni az ebédből én nem értem.

2012. jan. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Nem hívott vissza,én hívtam vissza,akkor meg azt mondja,hogy most nem beszél,mert a benzinkútnál van -.-!!!!!
2012. jan. 8. 12:42
 4/20 anonim ***** válasza:
13%
Most neked komolyan ekkora problémáid vannak?
2012. jan. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
87%
Neheztelhet rád valamiért....?
2012. jan. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
92%
ha éppen tankol vagy fizet(aztán vezet) akkor elhiszem, hogy nem tud beszélni. de egy egyedül elköltött ebéd nyilván más.
2012. jan. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
35%

Attól függ mikor hívnak. Vasárnap délben hív valaki arra nagyon ki tudok akadni. Múltkor az egyik diákom hívott fel és még rajtam kérte számon, hogy miért nem vettem fel a telefont. Mondtam neki, hogy vasárnapi családi ebéd volt, de nem esett le neki.


Lányom ugyan nincsen, de neki azért felvenném, kivéve vasárnap, akkor csak, ha nagyon sürgős :D Egyébként van egy nővérem, aki már elköltözött tőlünk, ő sosem telefonál ebédidőben, jól tudja, hogy mikor eszünk és mikor lehet minket hívni.

2012. jan. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
83%

Most komolyan ez a legnagyobb problémád?


Nálam is előfordult már, hogy felhívtam anyát és mondta, hogy épp eszik, egész nap nem evett, majd visszahív, aztán elfelejtette. Én visszahívtam ennyi. Amikor meg épp fizet valahol, vagy tankol, akkor meg persze, hogy azt mondja majd visszahív.

Apumat is volt, hogy már hívtam, de épp fontos dolga volt. Mondta, hogy 10 perc múlva visszahív. 15 perc után még nem akartam visszahívni, hátha elhúzódott a dolga, 30 perc múlva visszahívtam és biztos voltam benne, hogy elfelejtette, csak azért nem hívott. Valóban ez történt, bocsánatot kért és aztán elmondtam, amit akartam.


Nehogy már ilyen dolgokon fent akadj.

2012. jan. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
92%
Két felnőtt fiam van, már nem velem élnek.Bármikor hívhatnak, azonnal felveszem.Szó szerint bármikor.Hajnali fél háromkor ugrottam ki ágyból, mert akkor volt a baj.Egy ebéd nem akadály.A vezetés sem, megállok addig.Kell, hogy legyen az embernek egy fontossági sorrendje.Lehet, hogy én nem jól csinálom, de a 2 fiam fontosságban mindent megelőz.Bármi lehet, ha ők keresnek, akkor csak velük foglalkozom, a többi dolog megvár.
2012. jan. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
95%
Nem tudom, de nekem természetes, hogy a gyerekeimnek, férjemnek mindig felveszem , ha egy mód van rá, mert tudom, hogy ismerik a napirendemet, tehát olyankor, amikor elfoglaltságom van, vagy dolgozom, biztos, hogy csak akkor hívnak, ha nagyon fontos. Ha véletlenül nem hallom meg, akkor azonnal visszahívom őket, ahogy a hívást észreveszem. Nekem a családom mindig az első!
2012. jan. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!