Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az értelme egy házasságnak/...

Mi az értelme egy házasságnak/párkapcsolatnak, ha az egyik fél nem oszt meg a másikkal semmit?

Figyelt kérdés

Nagyon sok nő panaszkodik itt arról, hogy a párja egyáltalán nem beszélget vele. Hazamegy, tv-t néz, olvas, vagy csak néz ki a fejéből. Ha pedig ő akar vele beszélgetni, akkor elhajtja a fenébe.

Szerintem az egy párkapcsolat lényege, hogy az ember nem áll egyedül a világban mint kutyaszar a hómezőn, hanem van valaki, akivel megoszthatja a bánatát, örömét, a terveit, a vágyait, stb. De ha a másik fél nem oszt meg vele semmit, akkor minek legyen vele?

Most szeretném megkérdezni erről a másik felet. Szóval azok a férfiak, akiknek így telik el a szabadidejük, azok szerint mi az értelme a párkapcsolatuknak? Ha nem tudnak, vagy nem akarnak megosztani a másikkal semmit, tehát nem akarnak vele beszélgetni, akkor minek vannak vele? Ezeket egyedül is lehet csinálni, ahhoz nem nő. Vagy csak az ingyen szex, meg az ingyen cseléd miatt vannak vele?

Minden kérdésben az volt, hogy csak az egyik fél véleményét ismerjük, hát akkor most tessék kedves férfiak írjátok le ti a véleményeteket! Nem akarok lepontozni senkit, csak kíváncsi vagyok a férfiak véleményére. Hajrá!


2012. jan. 9. 15:10
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Így voltam a házasságomban. Egy valamit tudok közel tíz év tapasztalatból. Ha valaki szeret, az arra törekszik, hogy szépek legyenek a napjaitok. Nem idéz elő gondokat, azok jönnek úgy is, ha van azt meg beszéli veled. Szóval ha nem beszéli meg, akkor nem szeret nem tisztel, nem tud veled kommunikálni, együtt élni. Vess véget míg nem késő. Az én kapcsolatomban majdnem rá mentem.
2012. jan. 14. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!