Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek ilyen helyzetben?...

Mit tennétek ilyen helyzetben? (Problémás anyós. )

Figyelt kérdés
Együtt lakunk anyósomékkal és a viszonyunk nem felhőtlen. A hétvégén viszont túltett az eddigi húzásain. Elromlott a 10 éves mosógépem, a javítása annyi lenne, mint venni egy újat (most nem jut rá), így arra gondoltunk, hogy bekötjük anyósomékét, ami eddig a picében "porosodott". Legnagyobb meglepetésemre miután beüzemeltük és éppen használtam anyósom szólt, hogy ugye nem gondolom, hogy azt a rengeteg holmit az ő gépében fogom mosni. Vegyünk magunknak, ezt csak szintén elrontanám a sok mosással (a kicsi miatt 2 naponta mosok). Először azt hittem csak viccel, de nem. Ma újból figyelmeztetett, hogy a gépet csak ők használják. Elég furcsa helyzet, nem igazán tudom, hogy sírjak vagy nevessek. Ti mit tennétek?
2012. jan. 9. 18:01
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
anyósod eddig használta atiédet?
2012. jan. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én már arra gondoltam, hogy kikötöm a gépet, a helyére felhozom a régi Hajdút és a centrifugát és megmondom anyósomnak, hogy legyen boldog a mosógépével.
2012. jan. 9. 18:03
 3/10 A kérdező kommentje:
Persze, közösen használtuk.
2012. jan. 9. 18:03
 4/10 anonim ***** válasza:
92%

kösd be a hajdút,anyósét meg vágd ki a fran cba....

aztán mossa a saját cuccait ahol akarja

2012. jan. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%

Ezt most nem egészen értem. A pincében porosodott vagy közösen használtátok??

Ha a pincében porosodott és nem használta senki,akkor beszéljétek meg,hogy átmenetileg kell nektek,míg gyűjtötök egy másikra.

Ha meg közösen használtátok, akkor ti most elhoztátok tőle a mosogépét?

Bocsi,de ez most nem értem.

2012. jan. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem egy hangyányit kicsinyes az anyósod hozzáállása.

Esetleg felajánlanám, hogy megveszem azt a gépet tőle, mivel használt ezért nyomott áron. :)

2012. jan. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
94%

Ha az elromlott gépet, ami a tiéd volt közösen használtátok, ergo az ő szennyesét is mosta benne, minden jogod megvan a porosodó gépet használni.

Mondd meg neki kedvesen, hogy anyuka is használta x éven át az én gépemet és amíg nem tudok venni egyet ezt fogom használni.

pont.

2012. jan. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
82%
Mondd el a férjednek mi történt, aztán intézkedjen, meg idegeskedjen ő!
2012. jan. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A legjobb lenne elköltözni.

A gépet illetően pedig utalni kell arra, hogy lehet pontosan az ő ruháik miatt romlott el a ti gépetek.

A férjednek erről mi a véleménye?

2012. jan. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Levinni anyos gépét a pincébe, felhozni hejette a Hajdút!

Megmondani anyósnak, hogy a Hajdút nem használhatja. Mosson a sajátjával a pincében, (vagy ahol akar) ha tud!

Majd, ha már 2 hete szennyes ruhában járkál, meggondolja még azt a mosógéphasználatot. És tudom, hogy mostanában elég nehéz külön költözni, de ilyen viszonyok mellett komolyan fontolóra venném.

2012. jan. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!