Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyóstól megőrülök! Be akar...

Anyóstól megőrülök! Be akar jönni a szülésre, és páromat is uszítja! Segítség?

Figyelt kérdés
Febr 10-re vagyok kiírva szülni. A szülészorvos anyósom unokatestvére. Jó híre van, és emiatt, plusz az anyagi része miatt ő az orvosom. Vele amúgy nincs is semmi gondom, csak anyós visszaél a helyzettel. Párommal megbeszéltük, hogy anyukám jön be velem a szülésre. Mert nekem az a legfontosabb, hogy befele tudjak figyelni, és ehhez anyu kell, hogy nyugodt legyek. De anyós elkezdte uszítani a párom, hogy bent kéne neki is lennie, és szívtelen vagyok, amiért kizárom ebből, hisz nem csak én leszek anya, hanem ő is apa, és joga van ott lenni, ha akar. Párom amúgy nekem azt mondja, nem jön, ha nem szeretném. Na anyós tegnap mondta, beszélt az orvossal, és elintézte, hogy ő is bent lesz, hisz ő is eü-s, de akkor már jön a fia is, merthát ő apa lesz.. Én kérdőre vontam, hogy hogy képzeli, meg minek idegesít, megmondtam mi lesz, ahhoz tartsa mindenki magát, mert én fogok szülni, az lesz, amit én akarok. Aztán csak kinevet, hogy a hormonok szórakoznak velem, és hogy a párom is támogatja őt (ez a része sem igaz). Mit kezdjek vele? Legszívesebben elküldeném, de még márciusig velünk él (ez hosszú történet, sajnos nem lehet rajta változtatni addig) de nem bírom!! Nem is szabadna idegeskedjek.
2012. jan. 9. 18:55
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:
Nem is dolgozik ott, csak van 2 eü-s végzettsége, máshol dolgozik. De azt gondolja, elengedhetetlen, hoyg ott legyen..
2012. jan. 9. 19:11
 12/38 anonim ***** válasza:
97%

Na látod?! nem is szabad csak egy kísérőt vihetsz.

Mond: Lehet, hoyg a hormonok, de én már megkértem anyukámat, és több vendéget nem szeretnék. Nme nyilvános szülés lesz! Ennyi erővel ki is vetíthetnénk az utcán kivetítős tévén, nem igaz?

És mondd meg, hogy nagyon kedves, de neked ez rossz lenne. Kérd meg, hogy inkább majd szülés után fordulhass hozzá, ha valami kérdésed van. A férjednek meg mondd meg, hogy semmi keresnivalója ott, és punk tum.

Nálunk, a mi éghajlatunkon a szülés nem nyilvános esemény. Nme is értem, ha te nem kérted, akkor minek akar menni? Mit akar ott csinálni?

2012. jan. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
97%
Az orvossal beszélj, neki mondd meg, hogy kizárólag az anyukád jelenlétébe egyezel bele, ha kell, akár jogi lépésekre is kész vagy, ha a hátad mögött vendégséget szerveznek neked a szülőszobába.
2012. jan. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
97%
Beszéld meg ezt az orvossal! Majd ő segít. Megtiltja hogy egynél több személy bejöjjön, és kész. S ráfogod a szabályzatra. Ha már ennyire érthetetlen.
2012. jan. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
69%
Anyósnak is van eü. végzettsége, ráadásul pont szülészeten dolgozott nyugdíjbamenetele előtt. Remélem, nem jut eszébe ilyesmi... bár a sógornőmet meg sem látogatta a kórházi tartózkodás ideje alatt... remélem, engem sem fog.
2012. jan. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
94%
Ha az anyósod bemegy, csípd, rúgd, harapd, és fogd a hormonokra! Meglátod, semmi perc alatt kiviharzik a szülőszobából. :)
2012. jan. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
92%
ha megbizol a dokidban akkor beszéld meg vele,mivel rokonok és ha IGAZI orvos akkor ugyis a te szavad dönt,ha meg tényleg egy embert vihetsz be akkor meg szintén te döntesz.de amint látom anyospajtás az a fajta ki nem csak most fog beleszolni az életetekbe.és nem kövezünk meg miért lenne kötelezö hogy a férjed ott legyen?nem mindenki akarja látni,és még nem hallottam olyat hogy a férj akaratos dög lesz és kivágja a hisztit hogy de ö akkoris bemegy.föleg ha még ilyen rendes is hogy az van amit te szeretnél:)
2012. jan. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
95%

Atya úr isten,hát ez botrány!

Beszélj az orvossal, a férjeddel és pateroljátok ki onnan az anyóst!!

2012. jan. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 A kérdező kommentje:
megnyugtattatok, hogy csak egy ember lehet bent! De attól még kikészülök ettől a nőtől, nyílván tisztában van ezzel a szabállyal, akkor minek kínoz? Mindennél jobban várom a márciust!
2012. jan. 9. 19:26
 20/38 anonim ***** válasza:
98%
Az orvosnak mindenképp említsd meg, hogy hallottad, miben mesterkedik az anyósod, és semmiképp nem szeretnéd, ha bent lenne, különben esetleg azt hiszi, hogy neked is szívességet tesz azzal, ha kivételt enged a szabály alól, és anyukád mellett az anyósodat és a párodat is beengedi. Nagyon fontos, hogy tudja, te ellene vagy!!!
2012. jan. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!