Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet egy olyan férfiból...

Lehet egy olyan férfiból komoly férj, a ki a párkapcsolat alatt gyakran flörtölget, emiatt gyakran is blöfföl? Jelzem, nem megcsalt, de flörtölgetett .

Figyelt kérdés

..Ugyanis párom neten néha udvarolgat a lány ismerőseinek, mikor meg rákérdezek, azt mondja,hogy áá, csak üres duma, csak a szingli haverináinak az önbizalmukat segít helyreállítani,nem kell komolyan venni..

Akkor most mit higgyek?


2012. jan. 12. 07:29
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
ez nagy igazság.A net sok mindennek az okozója.
2012. jan. 13. 06:58
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Én még a házasság előtt letesztelném, hogy mennyire komoly a dolog. Leírom az én történetemet. Mi 6.5 éve házasok vagyunk, van 2 gyerekünk. A házasság előtt semmit nem vettem észre, ezért is nem hagytam ott már akkor. Amit azóta tudok: sokszor chatelt ismerős/ismeretlen lányokkal a neten, szintén flörtök. A legutolsó eset viszont nagyon durva volt. Egy volt "barátnőjével" (csak szexeltek, nem igazán jártak), kaptam rajta, nagyon vulgárisan arról chateltek, hogy mit kezdenének egymással, ha találkoznának. Amikor szembesítettem a férjemet, azt mondta, hülye volt, soha többet nem lesz ilyen. Aztán 2 hónappal később (karácsony előtt) megint lebukott, ugyanugy (nagyon durván) chateltek, és próbáltak időpontot fixálni egy szexrandira. Kiakadtam, borzasztó rosszul esett. Még együtt vagyunk, fűt-fát megígért, de én nem hiszek már neki. Attól tartok, hosszú távon a mi kapcsoltatunknak vége.

És a poén az, hogy hogy dacára annak, hogy a két gyerkőc nagy munka, mégsem hanyagoltam el őt, gyakori és változatos a szexuális életünk (köszönhewtően az én ötleteimnek, ő ritkán jön elő valami új ötlettel). Szóval ha gáz van a kapcsolattal, inkább esküvő előtt derüljön ki, mint utána, pláne, ha már gyerekek is vannak. Én egy barátnő segítségével letesztelném...

2012. jan. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Ez utóbbi sztori nagyon durva, bár átéltem ugyanezt én is,az ex pasim szexcsettelt mindenkivel, de ami a legszomorúbb,hogy nem állt meg virtuális szinten,hanem össze is hozta azt ...Mostmár mindegy, jelenleg a jelenlegi párom miatt aggódom, nem szeretém,ha ugyanaz történne.Pláne,hogy közös jövőt tervezgetünk..


Utolsó kérdező, Te kb.mikor ,mennyi idő után és főleg hogyan jöttél rá a férjed játszmáira?

2012. jan. 27. 07:01
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező, utolsó válaszoló vagyok. Én az esküvőnk után kb. fél évvel (2 éve voltunk akkor együtt) jöttem rá, már terhes voltam az első gyerekünkkel. Felállt a géptől, mert telefonja volt, kirohant a szobából, én meg odaültem, mert meg akartam nézni a mail-emet.... Ott volt minden előttem, nagyon rossz volt. Aztán fűt-fát megígért, nem is volt (vagyis nem tudok róla) semmi jó ideig. És otthon nagyon jó férj és apa egyébként, így nem merült fel gyanú.

Aztán most 2011 szeptemberben egyfolytában a telefonján facebook-ozott. Én meg (tudtam a jelszavát, de sosem léptem eddig be), megnéztem, kivel chat-el, mert nagyon gyanús volt. Így bukott le ezzel a csajjal akkor is, és aztán dec-ben, miután megígérte a szept-i eset után, hogy soha többet. Mi most itt tartunk, a bizalom oda, ő ezerrel próbálja jóvátenni a dolgokat, de ez így nagyon nem jó, én őrlődöm. Ennyi. Ha van még kérdések, privátban írj nyugodtan.

2012. jan. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!