Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 5 hónapja vagyok 18 és anyum...

5 hónapja vagyok 18 és anyum kiakar rakni a házból! Pénzem nincs, szinte senkire nem számíthatok! Nagyon a padlón vagyok! Nem tudom, hogy hogyan tudnék kilábalni ebből! Miért ilyenek a szülők, vagy csak az enyém ilyen?

Figyelt kérdés
2012. jan. 13. 12:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Miért akar kidobni egyébként? Az a baj, hogy jogilag nagykorú vagy, ha akarja, megteheti... :/
2012. jan. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Elég nehéz úgy segíteni meg válaszolni, hogy nem reagálsz, kedves Kérdező! Szóval, miért akar kirakni???
2012. jan. 14. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Jól nézel ki? ;)


31/F

2012. jan. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudom, hogy anyum miért akar kirakni!! Nem csináltam semmi rosszat!! Amit tudok mindig segítek legyen ez főzés, vagy pénzadás, vagy mosás!! Bármi ...és mégis!! Remélem, hogy csak én vagyok ilyen rossz helyzetben!! Mázlista az akinek olyan szülei vannak aki inkább el sem engedi sehova, mint kirakja otthonról!
2012. jan. 15. 18:02
 15/15 anonim ***** válasza:

Van egy ismerősöm aki ugyanígy járt. Ő tényleg nem csinált semmi rosszat, egyszerűen a szülei közölték vele, hogy most már 18, mehet ahová akar. Ő most a nagymamájánál lakik, az fogadta be. Nem tudom neked van -e erre lehetőséged.

Főiskolai évfolyamtársamat meg ugyan nem rakták ki, de az anyja a pszichiátria rendszeres lakója volt, így kénytelen volt magáról gondoskodni. Ő diákként is dolgozott diploma után meg lelépett külföldre. Ez is egy járható út amennyiben tudsz nyelveket, bár erre nem sok esélyt látok az iskolai nyelvoktatás ismeretében. Próbálj meg tanulni és mellette diákmelózni, és ha már költözni kell mindenképpen Pest vagy Dunántúl, ott még több az esélyed elhelyezkedni.

2012. ápr. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!