Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha a gyerekeim...

Mit tegyek, ha a gyerekeim iskolájában egy anyuka teljesen rákattant a férjemre?

Figyelt kérdés
Sokat dolgozom, ezért gyakran a férjem megy el a gyerekekért az iskolába. Mesélte, hogy az egyik anyuka folyton kérdezgeti, hogy én hol vagyok, meg személyeskedik. Mikor szülőin voltunk, akkor is észrevettem, hogy állandóan a férjemet bámulja ő, meg még pár másik anyuka és elképedtem. Amikor a lányomért mentem, akkor meg összesúgtak a hátam mögött, tök hangosan rólam beszéltek. Nem értem, mit képzel magáról, mikor van férje, meg a többieknek is. Tudom, hogy nem kéne foglalkoznom vele, de nekem sosem jutna eszembe a saját gyerekem osztálytársának az apjára vadászni. A szülőin is mikor odajött, engem teljesen ignorált, a férjemre meg vigyorgott, meg dicsérte, hogy ha nem tudná, hogy gyerekei vannak, nem is nézné ki belőle, max 25-nek néz ki, ez milyen ritka a mai világban. Én meg csak néztem, hogy ezt most vajon komolyan gondolja-e. Nem féltékeny vagyok, mert nincs mire, de azért kíváncsi lennék, hogy hogy van képe ilyenre és zavar is, mert még a gyerekeink kb. 5 évig egy osztályba fognak járni. Ti mit tennétek?
2012. jan. 14. 18:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk is volt ilyen helyzet :-)

A lányom ( nem a jelenlegi párommal közös, de imádják egymást) szülői értekezletén voltunk még felvételi előtt.Én pont rossz passzban voltam, nyakik zárt felső , sportcipő stb.. Volt egy "kedves" anyuka aki először még a legelső sorban ült majd egyre hátrébb jött. ( Mi már akkor röhögtünk a párommal:-D) A végén pedig odaért mellénk, ill. a párom mellé. A párom fogta a kezem , erre ez a nő elkezdi mondani neki hogy a párom szerint ő neki hányas a melltartó mérete ránézésre ( teljesen kint volt a melle)

Hát mi úgy elkezdtünk szakadni a nevetéstől , hogy ki kellett mennünk a szülőiről.

Azóta ha meglát minket lehajtja a fejét , vagy elfordul, csak ne kelljen ránk néznie.

Most komolyan, normális az ilyen?! :-D

35.N

2012. jan. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Szóval Neked nem tetszik, ahogy a férjeddel beszélnek. Ebben a szituban pedig Neked nem osztottak lapot; ők beszélgetnek. Mindig csak az tehet valamit, akivel beszélnek. Hidd el, tud egy férfi igen goromba lenni, ha az agyára mennek.
2012. nov. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Sajnos rengeteg nőnemű van, aki egy férfi láttán elkezd viháncolni, nyomulni és a férfi bármely poén nélküli mondatán is hangosan hahótázni.

Elveszítik az önkontrolljukat és a nem lévő méltóságukat is.

Sajnos napi szinten tapasztalom, amikor a gyerekért megyek az oviba.

Pedig elvileg mindegyiknek van párja és családja.

2012. nov. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Biztos hogy akar valamit? Nem lehet hogy te érted félre?

Én is nyílt és közvetlen vagyok mindenkivel. A játszótéren oviban az apukákkal is szívesen elbeszélgetek. Pedig van férjem jól megvagyunk és eszemben sincs megcsalni.

2013. jan. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!