Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, mit szolnátok ha a...

Férfiak, mit szolnátok ha a párotok egyátalán nem akarna gyereket?

Figyelt kérdés
Tételezzük fel, hogy kb. 10 éve vagytok eggyütt, 30 körüliek, házasok vagytok, viszont a nő egyátalán nem akar gyereket, boldog anélkül, és úgy érzi nem is fog rá vágyni. Mit tennétek? Otthagytnátok?
2012. jan. 16. 14:35
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell semmit bevállalnia. Csak akkor keressen magának olyan partnert, akinek szintén nincs igénye gyerekre. Ez nem egy olyan kérdés, amit a partnere miatt könnyen felad az ember - egyik oldalról sem.
2012. jan. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
83%

Nálunk pont ugyanez a szitu, azzal a különbséggel hogy én 24 éves nő vagyok, a párom bő tíz évvel idősebb.


Mi tudtunk kompromisszumot kötni, hogy lesz gyerek, csak később. (mondjuk én valszeg akarni fogom csak nem mostanában)

2012. jan. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
100%
ja, annak orvoshoz kell menni, aki nem akar gyereket:D. Vicces ember vagy te.
2012. jan. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
81%

A szomszédban lakik egy öregasszony, rendszeresen nála landol az unoka, mert a szülők se tudnak vele mitcsinálni.

Egész nap megy az ordítozás meg a visítozás, olyan hülye az a gyerek, hogy fel lehetne rúgni, és azt se tudná merre kell leesnie.

Ki a fenének kell ez.

2012. jan. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
100%
Én is 30 körüli vagyok és nem szeretnék gyereket..És igen,egyrészt családi problémák miatt,a saját anyám nem volt jó anya,igy nem láttam jó példát..de ettől nem érzem magam kevesebbnek,sőt,szerintem az a felelőtlenség,amikor olyan emberek vállalnak gyereket,akiknek nem kéne..
2012. jan. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
86%

Minek gyerek?


Túlnépesedés van világszerte...

2012. jan. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 Robi.88. ***** válasza:
12%
sokan nem értették a kérdést és teljesen másrol beszelnek... Mondjuk ez egy nagyon nehéz kérdés de tényleg nem utolso pillanatban kéne tisztazni de én meghoznam a dontést és keresnék egy olyan not aki szeretne tolem gyereket, az a no aki nem akar annak tényleg vmi problémája lehet.
2012. jan. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
34%
Megmondom őszintén szinte biztos, hogy én elhagynám.
2012. jan. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
86%

Ha én igazán és mélyen szeretnék egy embert, akkor nem tudnék másikat keresni. Vagy ennyire könnyű megtalálni az igazit? Soha nem tudnék egy létező embert feladni egy nemlétezőért.


Szerintem az nem normális, hogy valakinek csak úgy, megfelelő társ nélkül igénye van a gyerekre. Hisz ez az érzés, hogy valakivel gyereked legyen, a szerelemből fakad.

2012. jan. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
59%

Kicsit ledöbbentett az a válasz, hogy a tv neveli meg rosszban lesz a szülőkkel és akkor minek. Ha normálisan nevelik a gyereket, akkor nem fogja utálni a szüleit, és csak akkor neveli a tv, ha hagyják neki hogy azt bámulja egész nap. Nekem se hagyták annak idején hogy a tv-t nézzem megállás nélkül, most se nézek semmit, csak néha-néha egy jó filmet.

A kérdésre válaszolva: nyilván tudtad, hogy nem akar, mégis összeházasodtatok, mert gondolom szeretitek egymást. lehet hogy később viszont majd ő akarja jobban hogy legyen gyereke. Szerintem adj neki egy kis időt, hátha "kinövi". Gondolom ezzel együtt vállaltad őt, hogy tudtad róla. Ha te már nagyon vágysz gyerekre, akkor esetleg vidd sétálni játszóteres környékre, vagy találkozzatok kisgyerekes ismerősökkel, hátha az is meghozza a kedvét. Változik az ember mindig, lehet hogy ő is változni fog ebben. Én nő vagyok, és biztos nem hagynám el a szerelmemet azért, mert nem akar gyereket. Nekem az minden vágyam, nagyon családcentrikus vagyok, de nem tudnék egy olyan emberrel élni, aki akar gyereket de viszont egy bunkó. Bár szerencsém van, mert az én párom is akar, igaz más 2mennyiségben", mint én, de ez nem olyan nagy dolog, mert majd lesz amennyi lesz. Nekem egy is elég, ahogy ő akarja, persze többnek jobban örülnék, de egy gyerekkel is lehet szép az élet.

Szerintem gondold át, hogy szereted-e annyira, hogy érdemes legyen várni érte még a gyerekre. 10 év alatt biztos rájöttél, hogy megéri-e. A hozzáállása meg még változhat. :)

2012. jan. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!