Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam meg a szüleimnek?

Hogy mondjam meg a szüleimnek?

Figyelt kérdés

Nagyon rossz lesz a félévim eddig csak 4-es 5-ös volt de most lesz 3 hármasom és egy kettesem is! Sajnos nem szeretem a sulim nem érzem ott jól magam és ezért nehezebben megy a tanulás de anya nem akar elvinni másfél évre másik suliba! Az osztályom szeretem pár kivétellel ők jó fejek de a tanárok....

Hogy mondjam meg a szüleimnek? Kétlem, hogy év végére ki tudnám javítani ha ebbe a suliba kell maradnom de azért megpróbálom!


2012. jan. 17. 16:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
Elöször mond nekik,hogy idén sokkal nehezebb a tananyag és igyekszel de nem könnyü.
2012. jan. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Ja igen és 7.-es vagyok a kettes pedig földrajz amit amúgy se szerette de a 4es azért mindig megvolt!

Köszönöm a válaszod!

2012. jan. 17. 17:06
 3/13 kisroman válasza:

Szia!

Az a lényeg hogy légy őszinte és mond el a problémádat a sulival kapcsolatban. És hidd el meg fogja érteni! D

2012. jan. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
annyira ne görcsölj, én rosszabb tanuló voltam általánosban, mint te, volt amikor bukás szélére is kerültem, ahhoz képest a megye legjobb gimijébe kerültem, most pedig közgazdaságtant tanulok a Pécsi Tudományegyetemen. az általános suli nem számít olyan sokat, mint hisszük, de azért mindent bele.:)
2012. jan. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Mondtam nekik, hogy nem szeretem a sulit! Messze is van mert mikor költöztünk akkor még én se akartam sulit váltani! De egyre rosszabb lett reggelente buszozni egy csomót ha sietek akkor is 45 perc, hogy beérjek meg hát a tanárok is meg az egész suli rossz! Itt meg van egy suli 10 perc séta és ott vagyok szinte mindenkit ismerek onnan legjobb barátnőm osztálytársam lenne anya meg azt mondja, hogy kibírom a másfél évet
2012. jan. 17. 17:31
 6/13 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek!
2012. jan. 17. 17:31
 7/13 anonim válasza:
szia! hidd el ha 7. es vagy csak a év végèt nézik a továbbtanulásban! ezt mindenképp mond meg a szüleidnek! beszélj velük mondd h neked itt nem fog menni a tanulás. és igen, az a másfél év nagyon fontos, mert a legtöbb középsuliban/gimiben a 7. év vége és a 8. félév számít!
2012. jan. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Na ez az anyukám azt mondja, hogy van ahol CSAK a fél évit nézik 7.-be! Tanárok is mondták, hogy nem de ő azt mondja, hogy igen! És annyira jó lenne ebbe a suliba barátnőim is mondták, hogy nagyon jó meg örülnének is nekem!
2012. jan. 17. 17:35
 9/13 anonim ***** válasza:

Ugyanúgy vagyok mint te most ! Átérzem a helyzetet.. már 2 hete rettegek a félévtől. Nem merem megmutatni az ellenőrzőt A sulit se szeretem. Legalábbis a társaságot nem. Bár ez gimi. Évvégére próbálom kijavítani.


A legfőbb, hogy legyél őszinte, és mondd meg hogy próbálkozol hogy évvégén jobb lesz.. :)

2012. jan. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
hú de rossz, tényleg. EGY kettes. és még hármasaid is lettek. hát én nem is tudom mi lesz most.
2012. jan. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!