Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez normális, hogy anyám ilyet...

Ez normális, hogy anyám ilyet csinál, és szabad egyáltalán?

Figyelt kérdés
volt nagy családi házunk, volt nevelöfaterom, és 4 tesóm...anyám egyik napról a másikra egy bérlakásba költöztetett minket egy új pasi miatt... szal az összes tesómmal vagyok 1 szobában, földön alszom...legális az ilyen?
2012. jan. 18. 09:05
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Hát akkor nem marad más mint a gyámügy. Szépen beszámolsz nekik mindenről: életkörülmények ("az összes tesómmal vagyok 1 szobában, földön alszom"), nyögések, érzelmi zsarolás ("anyám azzal jön hogy önző vagyok"), gyerek neveli a gyereket, tanulmányi eredmények romlása stb., ők majd intézkednek.
2012. jan. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
tényleg beszélned kell a gyámüggyel! ne félj anyukádtól hogy mit fog szólni! ha nem tudod hogy hogyan beszélj velük, kérd meg az egyik tanárodat akit a legjobban szeretsz! ő segíteni fog
2012. jan. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
de félek a gyámügytöl, anyám mindig azt mondta ha szólok nekik azzal szétbaszom az egész családot, és a tesóimat is elviszik, és szinte nem is fogom öket látni..tudom nem így van, de mindig bennem van az
2012. jan. 19. 20:55
 24/27 anonim ***** válasza:

Akkor ha az igazi vagy a nevelőapád magához venne, engedje meg anyukád azt vagy mész a gyámügyre, gyerekjólétibe bárhova, de akkor is elmentek onnan!

Amúgy meg szerintem ha a nevelőapád magához venne szívesen akkor visszakerülnétek oda. Tesóidtól nem kéne megválni.

2012. jan. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
76%
Pontosan tudja anyád hogy mivel zsarolhat mert szereted őket ezért biztos nem fogsz lépni,gondolja ő.Attól még nem leszel rossz testvér ha segítesz magatokon.Azzal tennél jót mindegyikőtöknek,mert egészségtelen és gusztustalan hogy hallanotok kell amint együtt vannak!Ha nevelőszülőknél lesztek akkor is szabadon látogathatod az összes testvéredet,tanulhatsz és mehetsz diákmunkára,ágyban alhatsz,nem fognak zsarolni,az önző anyád meg nézzen magába és azután pofázzon..NEKED van igazad.
2012. jan. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Úristen, milyen anyák vannak....szegénykém!!! Ne félj segítséget kérni, mert ez egy áldatlan állapot és nem maradhat így!! Menj a gyámügyhöz és ezeket mondd el nekik!!
2012. jan. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
36%
2012. jan. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!