Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A facebook és általában az...

Zokniszörny kérdése:

A facebook és általában az internet szerintetek tönkreteszi a baráti, családi kapcsolatokat?

Figyelt kérdés
Több facebook-kal kapcsolatos kérdés is felmerült most gyakorin, innen jutott eszembe. Szerintem egyébként igen - a facebook max. arra jó, hogy az ember a távoli ismerőseivel fenntartsa a kapcsolatot, másra én speciel nemigen használom.
2012. jan. 19. 00:50
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
szerintem határozottan kapcsolatromboló, jelenleg is amiatt van problémám, azt hiszem hamarosan törlöm magam, mert már nem egy veszekedésnek volt az okozója
2012. jan. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim válasza:
36%
Nem jó a facebook... minden kapcsolatomat kb. tönkre tette... :/ családommal kb. alig beszéltem pár szót... barátaimmal facebook miatt folyamatosan összevesztem :/ egy 12 éves barátságomat földbe tiporta :/ hagyd a facebookot!
2012. jan. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
85%
Nem a fece hibája ha az emberek ingerszegény környezetben élnek és a facebokon is jobban érzik magukat,mint a barátokkal családdal,mert sok család kapcsolat fece nélkül is fos már,sok kapcsolat megy tönkre igen,na de nem egy oldal miatt,lehet rákenni a facbokra a szakitást,de csak ürügy a fécbokolás,y -on inkább a facbokon van mint a párjával x-el,de erről nem az oldal tehet,hanem mi.
2012. jan. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 atos19 válasza:
eléggé
2012. jan. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 A kérdező kommentje:
Köszönöm az összes választ, érdekeseket írtatok, és szerintem mindenkinek igaza van valahol. Szerintem is ellaposítja a kapcsolatokat, de a legjobban a hosszan válaszoló 19 éves lány válaszolta meg a legjobban. Örülök, hogy ezt a korosztályt mégsem szívta be teljesen a virtuális világ, meg a teljes agyleszívás. Köszönöm!
2012. jan. 19. 23:33
 16/35 anonim ***** válasza:
100%

A tizenkilenc éves lány köszöni az egyetértést és a dicséretet, bár továbbra sem érti, miért nézik állandóan idősebbnek a válaszai alapján...

Egyébként azzal egyetértek én is, hogy a mi hibánk, hogy idáig fajultak a dolgok, ugyanakkor ha már egyszer a folyóba ugrottál, nem úszhatsz árral szemben, mert jó eséllyel megfulladsz. Hiába a folyón felfelé akartál menni északnak, a sodrás lefelé visz, ha ezt nem láttad előre, akkor kellemetlen a helyzet. Én csak kifejtettem a kellemetlen részét.

19/L

2012. jan. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 Balu86MH válasza:
Nem feltétlen, mert ha van egy kapcsolatod és nem tudtok olyan sűrűn találkozni ott mindig lehet beszélgetni.. bár igaz h élőbe jobb ;)
2012. jan. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem lenne internet, az ilyen embereknek akkor is tönkre menne a kapcsolata, mert másban lennének függők, vagy máshol hajtanák fel a szeretőt.
2012. jan. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
72%
Útólsónál a pont,lehet a facebookra kenni,de csak ürügy ahogy a fejfájás is ha nem kivánom a szexet párommal,fáj a fejem ahelyett hogy felvállnám,most nem kakarok szexelni.És igen ha nem volna net meg facbook,lenne más...
2012. jan. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
A tapasztalatom a következő. Nem voltam fent egyik közösségi portálon sem. De volt egy "barátom", aki rábeszélt, hogy majd milyen jó lesz, ha én is fent leszek. Oké regeltem az IWIW-en, csak miatta. Két üzenetet váltottam vele. Azóta még arra sem válaszol, amit én írok neki. Ez volt két éve. Úgyhogy inkább élőszóban tartom a baráti kapcsolatokat, vagy legfeljebb telefonon. Nekem nem használt baráti kapcsolatot tartani. Azóta sem használom a közösségi oldalakat semmire. Ennek ellenére van nagyon sok barátom, ismerősöm.
2012. jan. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!