Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A kórházi orvosok miért...

A kórházi orvosok miért csalják a feleségüket a nvérekkel, ápolónőkkel? Ez valami divat?

Figyelt kérdés
2012. jan. 20. 15:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, divat. Az orvosok meg divatőrültek.
2012. jan. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

A főnökök miért csalják a feleségüket a titkárnőjükkel?


Mert a dolgozó ember a legtöbb időt a munkahelyén tölti. Evidens, hogy ott sok kapcsolat kialakul.


De ettől még ez egy hülye általánosítás.

2012. jan. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet mindenkit egy kalap alá venni. Sogornom novér és nem kavar senkivel. En meg irodában vagyok és nem kornyékezett meg a fonok!
2012. jan. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
63%
A nővérek nagy francok.
2012. jan. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 makikecske ***** válasza:
100%
Talán azért, mert egy kórházban több nővér/ápolónő van mint tanárnő, könyvtárosnő, esetleg aerobic oktató.
2012. jan. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
55%

A nők szeretnek felnézni a férfiakra, márpedig a kórházban a nővérek folyton azt hallják a páciensektől h "ahh, DOKTOR úr". :D

Másrészt meg a nemi arányok miatt, a fölérendeltek(dokik)közt több a férfi, az alárendeltek(nővérek) közt több a nő.

Evidens h több lesz a munkahelyi félrelépés mint más munkahelyeken.

2012. jan. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ahogy az aljas kúszóbab dalszöveg is mondja: "nagy ám a 3,14na hatalma". :D
2012. jan. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

A munkahelyi kavarás nem csak a kórházakban "divat". 20 évesen kerültem be az első rendes munkahelyemre, és az első buliig azt hittem, hogy "ugyan, ilyen csak a filmekben van". Aztán csak kamilláztam... Utána már kezdtem figyelni, és abszolút tudható, hogy épp ki-kivel kavar (bár nagyjából állandóak a "párok"), hát én rendesen ledöbbentem.

De igaza van az egyik válaszolónak, napi 8-9 órát töltünk a munkahelyen, a legkülönbözőbb emberekkel összezárva, ez elég sok lehetőséget ad.

2012. jan. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
60%
Mert sokkal több a nővér, meg ápolónő a kórházban. Ráadásul nem is pofáznak vissza.
2012. jan. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem "divat", mert elég régi jelenség.

Mindig így volt a kórházakban.

Meg más munkahelyeken is.

Az előző helyemről azért jöttem el, mert a főnök félreérthetetlenül meg akart dönteni.

Állandóan fogdosott, átölelt, a kezemet fogta, a parfümömet dicsérte.

Én voltam a titkárnő, ez is egy klasszikus felállás lett volna, hogy elkap egy fordulóra az íróasztalon.

Nem hagytam, undok lett, keresztbe tett, bunkóskodott, meg is mondta, hogy sorban állnak mások az állásomért.

Hát eljöttem!

Ez mindig volt, mindig lesz, ne akadj ki ezen!

2012. jan. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!