Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért van az, hogy ezen az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van az, hogy ezen az oldalon a legkisebb probléma miatt is nagyon sokat rögtön a szakítást javasolják? Ezek az emberek maguk sem küzdenek meg a kapcsolataikért, vagy csak könnyű neten át ezt javasolni?

Figyelt kérdés
2011. febr. 17. 20:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Háát ez azért van,mert a legtöbb ember az itt magányos kérlek szépen...és ha úgy látják az lenne a legjobb,akkor persze azt fogják irni...nem azzal van a baj,hogy ők mit irnak,hanem a kérdezőkkel,hogy a magánéleti problémáikat nem tudják egyedül megoldani :) Ők csak véleményt irnak! Miért kell fikázni ezért őket? :)
2011. febr. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

mindenki olyan választ ad amit jónak lát. mivel konkrétumot nem írtál én hozok egy általános példát. van egy inkább otthonülős átlagos lány és egy bulizós "életművész". a lány leírja, hogy ez meg ez a baja van, hogy a barátjának fontosabb a buli. nekem erről a helyzetről az a véleményem, hogy nem illenek össze, láttam már ilyet százat, a vége úgyis szakítás lesz.

és akkor jön a másik átlagos példa, hogy néha elcsattan egy-két pofon... esetleg szimplán nem törődik a nővel a férfi... stb...

2011. febr. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szerintem meg az ilyen problémákat nem ide kellene írogatni,mert akik olvassák nem ismeri az adott feleket.így általában nem tudnak megfelelő választ adni,vagy épp jönnek a bunkózások satöbbi.nem hinném h egy teljesen kívülálló tudná megoldani valaki szerelemi életét.
2011. febr. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 MolotovPunk ***** válasza:

Sokan úgy vannak párkapcsolatban,hogy az egyik,vagy mind két fél szenved.Pl sokat veszekednek,esetleg meg is csalja az egyik fél a másikat.A szenvedő alany megbocsájt persze.stb...És mégis próbálnak együtt maradni.Minek?Mi értelme van?

Csak mert pl régóta együtt vannak?És?Ez rossz kifogás.

Ha valami már nem megy,nem kell erőltetni.Tovább kell lépni.

2011. febr. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Dögöljön meg a szomszédé is!
2011. febr. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
EMO sok világát éljük jó hogy szenvednek :D tudod ez az az érzés hogyha nekem nem lehet akkor neked se:D
2011. febr. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!