Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet hinni ha a férfi azt...

Lehet hinni ha a férfi azt állítja hogy szeret, de nős?

Figyelt kérdés
43 év után találkoztunk újra, most lesz 4 éve, hogy találkozgatunk. A feleségére gyakran panaszkodik. Volt egy vitánk amikor megmondtam Neki hogy a felesége nem volt és nem is lesz szimpatikus nekem.Lehet hogy nem kellet volna ennyire őszintének lennem ?
2012. jan. 24. 09:49
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
81%
Az is meglep, ha késő tizen- vagy kora huszonévesek tesznek fel ilyen kérdést. De hogy valaki 60 fölött, az teljesen hihetetlen.
2012. jan. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
87%

Előfordulhat hogy nős férfi szerelmes lesz, de akkor rögtön elválik és nem marad még 4 évig a feleséggel és a szeretővel is. Azt nem értem hogy a szeretőknek nem jut eszébe hogy a feleséget is k.gatja az ember? Nem féltékenyek?

De miért kellene hogy neked szimpi legyen a feleség? Elhiszed hogy ő neki sem lennél az ha tudná hogy veled megy félre az ura?

Nem szeret téged csak arra kellesz hogy a felesége mellett feldobd a nemi életét. Meg egyfajta lelki szennyesláda vagy akinek még panaszkodhat is. Testileg, lelkileg kielégíted és ennyi, ha kiégsz mész a sufniba, és jön a következő.

2012. jan. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
88%

én sose értettem egy valamit.

Ha a férj nem szereti a feleségét,de a szeretőjét igen,akkor miért nem válik el,és veszi el a szeretőt??Mert kifogást ezer okot tud a férj mondani,de az igazság az,hogy neki így jó. Elvan az asszonnyal,mert ha tud is a félrelépéseiről,az asszonyka mindig megbocsájt.Elvan vele,mert olyan jó hazamenni,a főztjét enni,és hozzábújni.Akkor eszébe sem jut a szerető.

Viszont jó a szerető is,mert "friss hús",jól esik hogy még mindig van vonzereje,még mindig nincs kapuzárási pánik..


Szóval én csak akkor hinném el,hogy egy nős férfi szeret,ha ott ülők a bírósági tárgyaláson haol a bíró éppen kimondja a válást.Majd akkor hinném el még jobban ha ott állok az anyakönyvvezető előtt,és éppen kimondja az IGEN szót..Addig csak egy játék,hazugság a férfi részéről az egész.

2012. jan. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%
Ez a férfi csakis saját magát szereti, különben egyikőtöktől megválna. De csodálom, hogy kb. 60 évesen ez nem esik le és hiszel a mesékben.
2012. jan. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat .Ez egy régi szerelem volt,ami ok nélkül ért véget.Én magam is csodákozom, hogy lehetek ennyire naiv,ezért kértem ki véleményeteket,amit nagyon köszönök.
2012. jan. 24. 10:46
 16/28 A kérdező kommentje:
Még várom a józan tanácsokat.
2012. jan. 24. 10:51
 17/28 anonim ***** válasza:
100%
Persze, szerethet, miért ne lehetne újra szerelmes? Más kérdés hogy erre nem érdemes alapozni, mert a házasság túl erős kötelék ahhoz hogy egy férfi csak úgy felrúgja egy új kapcsolatért. Általában megpróbálnak ellavírozni a kettő között, amíg mindkét nő hagyja. De ha a feleség akarna borítani, legtöbbször a férfi nem engedné el, ha a szerető, szintúgy. Hozzáteszem, lehetnek kivételek, sőt, vannak is, hiszen minden második házasság válással végződik, más kérdés hogy érdemes-e erre a döntésre várni akár éveket??
2012. jan. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%

ma 10:46


Te most úgy jársz majd mint a barátnőm járt nem is olyan régen.

A barátnőm (nevezzük Katának) 36 éves.Élete nagy szerelme még 20 évesen jött el neki.A srácba fülig szerelmes volt.Aki volt már igazán szerelmes tudja milyen a nagy szerelem.Együtt járt a sráccal,Boldog volt,Szép volt.3 hónap után mondvacsinált veszekedéssel a srác elhagyta Katát.Katának a szíve szakadt meg,de egy ideig reménykedett,hiszen a vita nem volt olyan vészes(nem tudom miről vitáztak) Még a nyáron megnősült a srác..(nekem mindig volt egy sanda gyanúm,hogy a srácnak amikor Katával járt már megvolt a menyasszonya,és az esküvő miatt akart szakítani vele) Teltek az évek.Kata férjhez ment,majd 10 év után elvált.A srác hogyhogy nem éppen akkor jelenik meg amikor Kata testileg és lelkileg is padlón van a válópere miatt.Megint jöttek a szép szavak,a boldog percek,napok.Kata újra szerelmes.A srác elmondja őszintén,hogy 2 gyereke van,és elhidegültek az asszonnyal.Már régen nem szereti,de a 2 gyerek miatt eddig nem vált el.De szereti Katát,és vele akar élni.

Kata sürgeti a saját válását,inkább enged mindenben az exférjnek csak minél előbb szabadulhasson tőle.Kata albérletbe költözik,remélve a srác jön majd vele.De itt a srác megint visszament az asszonykához,hogy "bocsika,de megpróbáljuk a gyerekek miatt..ugye megérted??"

Kata megértette,de annyira összeomlott,hogy hol én,hol a testvére hónapokig felváltva vigyáztuk,nehogy valami butaságot tegyen magával.Rossz volt látni,hogy a kedves,életvidám barátnőmnek a szívét már kétszer törik daraboka ugyanaz a férfi.Hiába mondtuk hogy felejtse el,ez egy szar alak,még azt sem érdemli meg,hogy könnyet ejtsen utána..De ha valaki szívből szeret annak ezek a mondatok nem sokat érnek..Végül is talpra állt.Végre újra mosolygott,és ami a lényeg egy nőtlen férfi udvarolt neki.A férfival 3 évig éltek együtt,majd szétváltak az útjaik..(volt ok itt is) De a meglepetés.A srác újra színre lépett,és újra udvarolt Katának.Persze újra a régi nóta.Kata szerelmes,és elhiszi amit a srác mondott.Azzal érvelt hogy neki most kellett találkozniuk,most jött el az idejük,hogy egymásé legyenek.Hozzá is költözött a srác,hogy elég volt,elválik idővel..

Kata boldog.Mi tombolunk..Figyelmeztettük,veszekedtünk Katával,hogy ne legyen harmadjára is ilyen balek,tuti most is kihasználja.A testvére hiába mondta,hogy elég sok idő kellet,hogy talpra álljon,nem akarja még egyszer végig csinálni,végig nézni a nővére fájdalmát..De Kata is azt mondta,hogy most 100%-ban tudja,ez már igaz érzés a srác részéről..Érzi,hogy most nem hagyja cserben..Nem tudtunk semmit tenni,csak bólintani..

1 hete megint felváltva vigyázzuk Kata álmát.Ugyanis a srác megint átvágta.Mindössze 3 hétig élvezkedett Katán..Bár én éppen tegnap beszéltem a testvérével,hogy szerintem most bár le van törve,de másképp dolgozza fel Kata a szakítást..

(munkába temetkezett,és minden buliba elmegy ahová hívják..)


A nagy szerelem erre képes.Képes arra,hogy az ember nem tudjon ésszerűen gondolkodni,és akár háromszor-négyszer is ugyanabba a csapdába bele esni..


Kérdező.Ha egy férfi vagy egy nő szívből szeret valakit akkor vele akar élni,és nem mással.Akkor nem hiteget,nem töri össze a másik szívét..

üdv

2012. jan. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%
Aki el akar válni, az el is fog válni. De asszem ő nem akar.
2012. jan. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 timike26 ***** válasza:
100%
szeretni lehet hogy tèged szeret.DE SOHA NEM FOGJA ELHAGYNI A BIZTOST A BIZONYTALANèRT.àlltalàban a fèrfiak sokkal racionàlisabban làtjàk ezeket a dolgokat..foleg az o koràban.
2012. jan. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!