Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy ha nő háztartásbelinek kényszerül?

Figyelt kérdés

Alap eset. Mondjuk gyerek nincs és nem is lesz. A nő munka nélkül marad és valószínűleg a mai világot ismerve az is marad. Kétségbeesetten keres munkát,mert szeretné ha saját jövedelme is lenne ,de mondjuk sajna egyéb okokból (pl. egészsége) nem talál.

Ti szeretnétek-e vagy eltudnátok-e fogadni, hogy a férfi tartson el benneteket, miközben ti otthon a háztartást vezetitek? Van-e ennek értelme és ha igen akkor meddig lehet ezt így csinálni? És miért?



2012. jan. 24. 17:39
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Én pl szeretek háztartásbeli lenni pedig 2diplomám van ezért néha durán néznek rAm de nem érdekel mert boldog a házasságunk a férjém megkap tólem mindent
2012. jan. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Én pont ugyanígy vagyok. Évek óta itthon vagyok, nyáron akad egy kis bevétel a mezőgazdaságból, de hát ugye ahhoz is kell a férjem munkája úgyhogy ez sem teljesen az enyém. Régebben gyárban dolgoztam évekig, de ráment az egészségem. Két tanfolyamot elvégeztem, de így sem kellek sehová. Ráadásul azt is rossz szemmel nézte. Elég magamnak való vagyok, otthonülő.

Aki évekig otthon van az már nagyon nehezen tudja magát rászánni, hogy újra munkába álljon.

Nekem sincs gyerekem de ha lenne legalább csinálnék valami értelmeset. Nagyon rosszul érzem így magam.

2012. jan. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Igen sajnos ez így van! Én pl. szintén a szakmámban tudnék kiteljesedni. és szükségem lenne a pörgésre az elismerésre,mert most amióta itthon vagyok és az ügyeket is intézem több helyen is azt mondják,hogy elpazarlom az éveimet és a tehetségemet,mert pörgök,intézkedek írom a beadványokat stb.De nem elmúltam 40-en ráadásul nem vagyok kocka és irányítható tehát pláne nem kellek sehová. Az ilyen jellegű segítséget pedig 1 férfi sem fogja megköszönni. Sem a mosogatást,takarítást,tiszta ruhát egyebet. Az én "párom" pl.kedvesen megjegyezte amikor én az ő lakásában elkezdtem a káoszt pakolni,(ő ezalatt feküdt az ágyán),hogy milyen jó kis feleség lenen belőlem,és ő neki ez hogy tetszik. Köszönöm szépen. csak én se feleség nem szeretnék még egyszer lenni,se házvezetőnő!:))
2012. jan. 25. 15:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!