Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen nagy baj hogy...

Miért ilyen nagy baj hogy vékony vagyok?

Figyelt kérdés
Szóval kezdem az elején,világ életembe vékony voltam,genetika..és egyáltalán nem tudok hízni,pedig szeretek enni,és még finnyás sem vagyok,próbálkoztunk gyógyszerrel,tápszerrel,sportoltam is de semmi,sehogy nem sikerült hogy legalább 1 kg is rám jöjjön.Ennél már csak az a rosszabb amikor mindenki beszól,folyamatosan bántanak,hogy mér nem eszek,hogy nézek ki,stb...Kaptam ennél sokkal durvábbakat is,azt nem inkább nem írnám le.Fiúktól is csak azt kapom hogy a nagymellű,van rajt mit fogni lányokat szeretik,hát ezt igazán jó hallani...Komolyan már ott tartok hogy alig merek emberek közé menni,mert azt hiszem hogy mindenki engem néz hogy biztos anorexiás vagyok vagy mi.Fiukkal meg már pláne nem is merek ismerkedni,mert kinek kéne már ilyen gebe lány?:( Tudom,ez már beteges,de a folytonos bántások miatt,ilyen lettem,hogy már gyűlölöm saját magam,a tükörképem,mindenem.Amugy 168cm 48kg vagyok.Igazából sehol nem látszik ki a csontom,se a bordám,de a lábaim iszonyat vékonyak és hosszúak,meg a kezeim is:( Miért ilyen szemetek az emberek?És mért kell azért bántani amiről nem is tehetek? Semmivel nem különbek nálam,csak mert vékony vagyok.Van még valaki hasonló helyzetben?
2012. jan. 25. 15:32
1 2 3
 1/28 anonim válasza:
58%
Próbáltál dokival beszélni?Esetleg táplálkozási szakértővel?Próbálj tanácsot kérni tőlük,hogy milyen ételeket,vitaminokat fogyassz,ahhoz hogy egy kicsit gyarapodjon a súlyod.Egyébként meg tényleg vannak ilyen nagyon vékony típusú lányok mint te,mégsem anorexiások (persze mivel én még nem láttalak,ezt igazából nem tudom megállapítani...)Sok sikert!
2012. jan. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
86%
Üdv a klubban.Én is elég gebe vagyok és engem mindig azzal csesztettek,hogy kicsi vagyok és észrevehetetlen.Piszkáltak mással is régen,de nekem ez az egy mondat maradt meg.Hát,látszik,hogy az igazság fáj,ez van.Pórbálok én is hízni,összevissza zabálok mindent,csokit,pizzát,főleg éjszaka és fel is szedtem 10 kilót.Mostmár nagyobb lettem és elégedett vagyok magammal,végre kinézek 22-nek:DEsetleg próbálkozz ezzel.És eddz sokat,hogy izmosodj.Idővel az is sikerül,persze nem egyik napról a másikra.
2012. jan. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
95%
A magasságodhoz nem olyan vész a súlyod. Vegyél olyan ruhákat, ami inkább előnyös, ne bő, hanem inkább szűket. Nem értem mi bajuk van, pont a legjobb ruhákat a te méretedre csinálják.Ráadásul ehetsz hízás nélkül, én irigyellek.
2012. jan. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
93%

Én is vékony voltam világ életemben. Azért ilyenek, mert nem tartozol az átlagba. Hidd el, vannak olyan férfiak akik a vékony testalkatú nőket szeretik, nem pedig a húsosabb, nagy mellűeket. Pl a férjem. :) Én se híztam semmitől, csak miután teherbe estem. Na akkor feljött 18 kiló, amiből már 1 hét után 15 lement. Küzdök keményen a megmaradt 3 kilómért, hátha sikerülne megtartani.

Kedves kérdező! Hány éves is vagy?

2012. jan. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
94%
Fogadd el magad és légy büszke,hogy ilyen vagy!!Mindenki más,aki ezt nem érti meg,az mehet a p...-ba..mások meg amiatt vannak kibukva,hogy genetikailag teltebbek,nekik az a bajuk..pedig önbizalom kérdése az egész,ha büszke vagy magadra,más is az lesz,ha kevesebbnek tartod magad,más is annak fog tartani...
2012. jan. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
köszönöm aranyosak vagytok:)19 éves vagyok,bár nem nézek ki annyinak
2012. jan. 25. 16:06
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Hát nagyon sajnállak! Én meg kövés vagyok, 150cm 49 kiló szóval, épp ezaz hogy könnyű megérteni titeket is, bár engem sosem bántottak a környezetemben az alakom végett, inkább szüleim, testvéreim. De gondolom te is épp azt éled meg amit a kövér lányok.. Ez sajnos a világ, ha már valaki külömbözik az már nem is ember.. Gusztustalan hogy így ítélnek az emberek.. 14L
2012. jan. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
94%
Szard le ki mit mond! Van aki az ilyen típusú lányokat kedveli, van aki a teltebbeket. Egyik füleden be, másikon ki. :)
2012. jan. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

19 éves koromban én is ilyen kákabelű voltam. Pedig már akkor is szedtem fogamzásgátlót. Most 22 vagyok 170 cm és 56 kg. Nem vagyok vastag, de megjelent rajtam ilyen "bébiháj" derék tájékon, ami iszonyatosan zavar. Szerencsémre van kis mellem is, szóval nem vagyok ez a vasalódeszka típus.

Ne csüggedj, még változhat rengeteget a tested, nem mondom hogy 2 év múlva "gurulni" fogsz, de még nőiesedhet a tested. Esetleg ha komolyan sportolnál, heti több alkalommal, kicsit izmosodhatsz, az meg ugye nehezebb, mint a zsír ;)(Mondjuk rengeteg édesség, üdítő és gyorskaja hamar meglátszik az emberen.)

2012. jan. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

Ne is foglalkozz velük.

Én pont olyan szerencsétlen alkat vagyok, hogy aránylag nehéznek számítok (74 kg), de ha ledobok még 4 kilót, kilátszanak a csigolyák a hátamon. Rosszul is érzem magam, hogy kövér vagyok, de ha lefogyok, akkor úgy nézek ki, mint aki most szökött Auchwitz-ból...

2012. jan. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!