Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Igazuk van a szüleimnek,...

Igazuk van a szüleimnek, valóban nem ér meg ennyit a továbbtanlásom? Hogyan győzzem meg őket?

Figyelt kérdés

Felvételi előtt állok, de tavaly érettségiztem.


Mérnök- vagy programtervező informatikus szakra szeretnék jelentkezni, de szükséges hozzá egy infó érettségi, amit nem tettem tavaly a suliban mikor ingyen lehetett.


A vizsga és a felkészülés együtt lenne 50.000ft.


Szüleim szerint ez rengeteg pénz erre, egyszerű pénzkidobás.

Szerintem viszont ennyit lehet megér, hogy felvegyenek egy államilag támogatott BME informatikusnak. (Nagy valószínűséggel fel is vennének, csak egy 60-70%os infó érettségi kell...)


Mit csináljak?


19/L


2012. jan. 26. 16:20
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
34%
50.000 ft miért lenne sok erre? Megéri és csináld meg hátha felvesznek utána államilag támogatott szakra.
2012. jan. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
0%

egyszerű a megoldás:

1) Számold ki a felvis pontodat (ez 100%-ra ki lehet számolni)

2)Nézd meg az utolsó 3 év pontjait... ebből 95%-ra meg lehet mondani, h. kell-e vagy sem a vizsga

(egy. sztm. nem fog kelleni)

Prog. infon kevés a bekerülési pont - ez nem az a szak, ahol tömegek jelentkeznének (ugyebár matek!!)...

Öcsém is ide jár, - olvasom, h. mindenki kibukik innét..

Háááát, nem tudom, akkor vagy az öcsém zseni..., kb. 0 időt tanul... :-/

2012. jan. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!