Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezután megbocsájtanátok neki?

Ezután megbocsájtanátok neki?

Figyelt kérdés
Volt egy férfi akivel együtt voltunk,igaz nem sokat találkoztunk a munkánk miatt,de jól megvoltunk.Karácsony tájékán kicsit össze kaptunk.És mesélték nekem hogy mit csinált egy nővel egy buliban(ölelgetés,csók),és kiderült igaz volt.És azonnal szakitottam vele minden kapcsolatot.Most azt kéri bocsájtsak meg neki.Szívem mélyén szeretném,de az eszem azt mondja hagyjam mert ezt nem érdemeltem.Ez megbocsájtható?
2012. jan. 27. 11:51
 1/10 anonim ***** válasza:

Nekem úgy tűnik,hogy előtte sem volt túl szoros a kapcsolatotok.Ebből kiindulva én nem fektetnék ebbe több energiát.Jobb ha most kilépsz a dologbol,amig nem vagy szerelmes és könnyebben el tudod felejteni.

Ha másik szemszögből nézzük a dolgot,akkor viszont,ami közöttetek volt,nem is mondható igazán párkapcsolatnak,ezért talán megbocsájtható,hogy neki más nő is volt a képben.

2012. jan. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem jártatok, nem voltatok egy pár még barátok sem, miért ne flörtölhetne egy szabad férfi?
2012. jan. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De jártunk,csak nem sokat találkoztunk,heti 2 alkalom.
2012. jan. 27. 12:10
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ne maradj együtt egy olyan emberrel, aki elszalad fogdosni valakit, ha összekaptok. Többet érdemelsz ennél.
2012. jan. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Pontosan. Ha együtt maradtok, majd minden egyes nézeteltérésnél, veszekedésnél megy és máson vezeti le a feszültséget? Komolytalan, éretlen ember. Az ilyet jobb messziről elkerülni. Nem számíthatsz tőle másra a jövőben sem.
2012. jan. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
9%
Ha ez az elsö eset, akkor adnék neki még EGY esélyt, de tényleg csak egyetlen egyet. Ha viszont neked nem fontos a dolog, akkor zárd le.
2012. jan. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az ilyen nem érdemel meg még egy esélyt. Nem a lábadra lépett. Mi a férjemmel amíg jártunk, volt hogy havonta csak egyszer tudtunk találkozni, olyan messze laktunk egymástól. Attól még, feltételezem nem csajozott, én sem pasiztam, fel sem merült. Nem az a lényeg, hányszor találkoztok, hanem hogy mennyire szeretitek egymást. Hát szerelem itt szó nincs, ez a véleményem. Es aki egyszer megtesz valamit, az máskor is...idő kérdése!
2012. jan. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Aki egyszer meg teszi megteszi tobbszor is,.ha veled van ha nem!!ha pedig veled lenne akkor azert csinalna mert ugy erzi hogy ellaposodott a kapcsolatotok,.vagy eleg egy aprosag ahoz hogy ujra masnal vigasztalodjon!!gondolom te sem szivesen szenvedsz olyas valakiert aki nem erdemli meg!!!
2012. jan. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 I am God válasza:

Akkor amikor összeveszik az ember a "párjával" miért nem kalkulál bele ilyeneket?

Igazából "már csak azért is" alapon cselekedett a pasi, és szerintem nem bünös.

Ha akkor büszke tudtál lenni amikor összekaptatok, akkor legyél most is az...A különbség hogy ezt nehéz lenyelni...

2012. jan. 28. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én NEM bocsátanék meg neki. Komolytalannak tűnik a fickó.

30N

2012. jan. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!