Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Túlzás volt a részemről, hogy...

Túlzás volt a részemről, hogy megharagudtam, és azóta már nincs köztünk olyan kapcsolat, mint régen?

Figyelt kérdés

Csajos estét akartunk tartani az egyik barátnőmmel, és megkértem, hogy vigyen el a csajhoz; de ő elkezdett velem veszekedni, hogy hogy jön az ki, hogy ő visz, meg ő is jön értem. Én meg megharagudtam rá, hogy ennyit nem tesz meg értem, pedig ritkán kérem meg, hogy vigyen el valahova. Ugyanakkor mindig veszekednek velem, hogy nem megyek sehova, pedig ha megyek buliba, vagy akárhova, mindig elmesélem, hogy mi történt velem, még a fiú ügyeket is. Azóta semmit nem mesélek el neki, már nem érzem azt, hogy érdekli, hogy nekem milyen érzéseim vannak, mi bánt, mi történt velem.

18/L


2012. jan. 28. 14:01
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

20-25km mondjuk már nem olyan kis távolság. Még lehet én apukám is megcsavarta volna a bajszát a kérdésben. Mert azért ez mégis csak egy buli...


De biztosan van tömegközlekedés is a barátnődhöz, hiszen valahogy csak találkoztok, gondolom egy suliba jártok vagy hasonló. A megoldás, hogy még akkor indulsz mikor jár a busz és akkor jössz haza amikor megint jár, ha nincs éjszakai járat.

2012. jan. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Nincs busz! Csak iskolai busz van. O is meg en is egy kis szar faluban lakunk, aholse vonat se busz, SEMMI nem jar, csak amikor suliba megyunk, meg amikor jovunk haza
2012. jan. 28. 17:06
 13/13 anonim ***** válasza:

Ja értem, hát ez így akkor még bonyolultabbá teszi a kérdést. :)

Ami vígasztaljon, hogy már 18 vagy... pár év és kirepülsz. Lesz jogsid meg saját kocsid és nem szorulsz majd más segítségére. :) Próbálj majd valami nagyobb városban tovább tanulni ahol jobb a közlekedés. :)

2012. jan. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!