Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Laknátok abban a házban, ahol...

Laknátok abban a házban, ahol meghaltak a szüleitek?

Figyelt kérdés
2012. jan. 28. 22:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Én ott lakom.

A nagyszüleim és édesanyám is itt halt meg, semmi problémám vele.

Úgy értsd, h konkrétan itt haltak meg mindannyian, nem kórházban stb.

2012. jan. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
25%
Én biztosan nem.
2012. jan. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Én igen. Nem arra gondolok, hogy ott halt meg, hanem, hogy ott élt.
2012. jan. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Én laknék abban a hàzban. Az emlékek mindenhovà elkisérik az embert ha ottmarad továbbra is, vagy elköltözik másik helyre.
2012. jan. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy laknék. Attól még nem lesz elátkozott a hely meg ilyesmik. Sőt, nekem jó érzés visszagondolni, hogy ők is éltek. Az élet és nem a halál foglalkoztat.
2012. jan. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
75%

Hú, így elsőre elég bizarr. De végülis igen.

Persze ami nagyon a halálára emlékeztetne, pl. egy bútordarab, azt kicserélném.

2012. jan. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

A nagybátyám otthon halt meg. Most ezért nem fognak elköltözni. A holmiját, amit lehetett elajándékozták, amit megtartottak azt amúgy is vinnék magukkal máshová is.

Nincs ebben semmi. Sok ember otthon hal meg, szívrohamot kap, agyvérzést, stb. Jönnek az illetékesek elviszik és a család igyekszik tovább élni az életét.

Nincs ebben semmi bizarr és misztikus.

Olyat viszont hallottam, hogy nagyon közel álltak az elhunythoz és az emlékek miatt álltak odébb.

Egyébként ha új házba, lakásba költözöl honnan tudhatod, hogy ott soha senki nem halt meg? Nem fogják elmondani vagy azért mert ők sem tudják ha öreg az épület és már kis millióan laktak ott előtte, vagy azért mert nem akarják csak később a szomszédoktól tudod meg.

2012. jan. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
24%
Áá, de nem, mégsem laknék ott. Kivéve, ha annyira szuper helyen lenne az a lakás. De inkább eladnám, és vennék egy másikat.
2012. jan. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
94%

Lakunk. (Nagyszülők....)

Pár évig képtelenség úgy bemenni abba a helyiségbe, ahol meghalt, vagy ahol utána a koporsóban feküdt, hogy ne jusson az ember eszébe. Hát gyerekként félelmetes is. Mert ott a kép a fejben, hogy ott feküdt halva. De ahogy múlik az idő, az ember teszi az otthoni dolgát, másra gondol, folyamatosan elfelejtődik.

A későbbiekben pedig már nem jelent annyira rossz érzést, de elfelejteni nem lehet és be-bevillan a kép..

2012. jan. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
86%
Hallottam, hogy egy idős nőnek a férje a klotyón ülve halt meg. Aztán egyedül maradt. Annyira félt a haláltól, hogy alig mert utána budira menni, ezért elköltözött...
2012. jan. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!