Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Laknátok abban a házban, ahol...

Laknátok abban a házban, ahol meghaltak a szüleitek?

Figyelt kérdés
2012. jan. 28. 22:22
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Igen,de kfestenék és átrendezném.
2012. jan. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
92%

Abban a házban, ahol jelenleg élek, itt halt meg a nagymamám. De ez számomra nem teher. Egy életvidám, mosolygós, szókimondó ember volt, ilyen emlékeim vannak róla, és örülök, hogy Ő is itt élt velünk.

Persze ha hirtelen, fiatalon hal meg valaki azon a helyen, akkor az nagyon nyomasztó is tud lenni, van aki ezért elköltözik máshová.

2012. jan. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
94%
Nem mindenki teheti meg, hogy pusztán ilyesmi miatt elköltözzön.
2012. jan. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
17%
Én biztos elköltöznék, már csak az emlékek miatt is. Nem bírom az ilyesmit.
2012. jan. 29. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Itt lakom.Még itt van anyunak néhány holmija.Még érzem az illatát a kabátján.Úgy vagyok vele, hogy ő is itt van velem.Nem megyek innen sehova, jó hely ez.
2012. jan. 29. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagypapám halt meg, akkor még nem is éltem. A szobát nem használtuk jó ideig. Aztán át lett rendezve, semmi gond. Kicsit olyan furcsa belegondolni, de nem rossz érzés.
2012. jan. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nem
2012. jan. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Én most is így élek, anyám otthon halt meg, én találtam meg. Nem volt egyszerű feldolgozni, mondjuk "menekülhettünk" volna apámmal másik albérletbe, de nem akart.

Nem látok benne rosszat vagy félni valót.

2012. jan. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!