Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Minek vesznek fel az emberek...

Minek vesznek fel az emberek hitelre hitelt? Az én anyám is hitelt hitelre halmoz a mai napig. En meg megtakaritok. ő étterembe kajálgat én főzök. Ti kifizetnétek a hiteltartozását ha rinyálna nektek?

Figyelt kérdés
2012. jan. 29. 11:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Nehéz kérdés, mert az anyám, viszont hülyeséget csinál.

Talán egyetlen esélyt adnék, meg is mondanám neki és soha többé nem fizetném ki.

2012. jan. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem
2012. jan. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
a nagy lófüttyöt a seggébe ! egye meg amit főzött !
2012. jan. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én se felnőtt ember , oldja + a gondját.
2012. jan. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem fizetném ki. Ne étterembe mászkáljon hanem spóroljon. Sose értettem az ilyen embereket akik szeretnek nagyzolni aztán tele vannak adóssággal.
2012. jan. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Fizetne neki a halál f*sza! Másszon ki a sz*rból, ahogy akar! Meglátszik, hogy magának csinálta, mint általában az eladósodott emberek...

Érdekes, más ugyanonnan indul, mégsem kerül adósságokba... Talán változtatni kéne az életfelfogáson? Igen!

2012. jan. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
29%

én anyukám is hitelre hitelt vesz, ha nincs más megoldás, de nem étteremben kajál és nincs pénz megtakarításra (jelenleg ő tartja el az egész családunkat).

a helyedben kisegíteném de megmondanám h csak kölcsön és változtasson

2012. jan. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Miért kéne kisegíteni??? Ha arra van pénze, h étterembe mászkáljon akkor legyen arra is, hogy kifizesse a tartozását vagy ne vegyen fel hitelt! Más az ha az egész családot ő tartaná el és nem lenne pénze, de van neki és azt is luxusdolgokra költi akkor meg is érdemli! Egye meg amit főzött
2012. jan. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Ó már egy csomó kölcsönt adtam neki.meg sikkasztott a munkahelyéről pénzt kölcsönbe akkor is én huztam ki a csávából.aztán egSzer megmondtam nem tudok segiteni és egy ismerősömtől kert 2 éve azóta se adta meg az ismerős meg rqjtam kéri most elegem van már ott tartok hogy szégyenrt bemutatni anyámat másnak mert mi lesz ha kölcsönkér tőle
2012. jan. 29. 12:10
 10/14 A kérdező kommentje:
Még nem tanultam meg ezen a az érintőképernyősön irni bocs a hibákért.a kölcsónt nála ugy kell elképzelni hogy elkéri és sose adja vissza. Ha valaki visszakéri még ó van megsértődve.számlákat se fizeti be csak mikor már kikapcsolás elótt áll akkor kölcsönkér vqgy az az egész fizuját befizeti.és ez ment gyerekkoromba is és ebből tanulvza en mindig spóroltam meg a férjem is spórolós.
2012. jan. 29. 12:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!