Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normalis hogy anyam azt...

Normalis hogy anyam azt mondja, ha lefekszek a baratommal koltozhetek ki a hazbol?

Figyelt kérdés
13 eves vagyok.6 honapja jarok egy 17 eves fiuval.Anya folyton mondja hogy ha lefekszem vele mehetek el a haztol.Hat igy kel beszelni?Inkabb mondana hogy nem kislanyom meg kicsi vagy ehhez,szepen meg kel varni amig mindennek eljon az ideje.Amugy sem fekudnek le vele 13 evesen az biztos,de roszul esik hogy anya ilyeneket mond.:(
2009. máj. 30. 14:43
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
szerintem azt gondolja az anyud hogy ha szépen mondja, az nem olyan hatásos. de azért megnyugtathatnád hogy ugysem akarsz még lefeküdni senkivel sem. és moegmondhatod neki hogy legközelebb ne legyen olyan dramatikus. mert te szép szóból is értesz :)
2009. máj. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
82%
Azért mond ilyeneket anyukád, mert megijedt és nem tudja hogyan hasson rád. Valószínűleg nehéz neki elfogadni, hogy nem vagy már kisgyerek és hozhatsz olyan döntéseket, amikre ő nem lehet befolyással. Beszéljetek, mert ilyenkor romlik meg sok anya-lánya kapcsolat.
2009. máj. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
57%
Itt nem az a baj,hogy félti,hanem ahogy teszi.Vannak olyan anyák akik csak ilyen közönségesen és fenyegetően,lelki terrort alkalmazva tudják elérni,hogy a gyerek féljen,aztán ez majd ahhoz vezet,hogy szerencsétlen lány,gátlásos lesz a szexuális életében.Apám dettó ugyanez,ugynaígy,engem örökre gátolt...
2009. máj. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Az egy dolog, hogy anyukád aggódik, de ezt nem így kéne kifejeznie. Szerintem normális esetben a szülő elbeszélget a gyerekével, amikor annak barátja lesz, elmondja, hogy milyen viselkedést vár el tőle, és meghallgatja a gyereke véleményét is. Persze ahhoz, hogy a gyerekében legyen felelősség, ahhoz már korábban is úgy kell nevelni. De fenyegetni???

Szóval szerintem nem normális. Én is voltam tini, igaz, nekem 14 évesen lett az első barátom, aki akkor 18 éves volt. Természetesen a szüleim féltettek, de sosem mondtak olyat, hogy kitesznek a házból. Amúgy nem is feküdtem le azzal a fiúval, szóval szerintem nem a fenyegetésen múlik. Józan ész és belátás, meg az, hogy korábban milyen szülő is volt az a szülő, hogy nevelt.

2009. máj. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

13 eves vagyok,nem vagyok felnott..Gondolkodni tudok.

Fiatal vagyok nagyon a sexhez.

Par evig nem akarom.Foleg mert az elsot kulonlegesen akarom es nem azzal a tudattal hogy kitesznek otthonrol.Megertem anyumat.Felt.Csak azt nem igy kellene,szerintem.

Koszonom a valaszaiokat!

2009. jún. 1. 14:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!