Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom lebeszélni a lányom...

Nem tudom lebeszélni a lányom a nyelv piercingről! Van valami javaslatotok? Hol találhatok "rémsztorikat"? Mivel kedvtelenítsem el?

Figyelt kérdés
2012. jan. 30. 00:43
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%
Én megengedném neki,elég nagy már. Annyira nem is látszik a szájában. Én 14voltam mikor köldök piercinget csináltattam,anya engedéllyével. Ha titokban megcsináltatná az sem lenne jobb.
2012. jan. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Kérdező, a 16-17 éveseket nem nagyon lehet ilyentől eltántorítani, tapasztalatból mondom, az én Édesanyám is ellenezte, hogy 16 évesen orrpiercinget csináltassak, de pontosan tudta, hogy milyen makacs vagyok, úgyhogy belenyugodott (nem mintha nem kérdezte volna meg kétnaponta, hogy mikor szedem már ki)Nekem egyszerűen tetszett, nem vagyok egy lázadó, extrém öltözködésű csaj,22 éves koromig megvolt, amikor egy nyaralás alkalmával külföldön láttam, hogy mindenkinek van pc-je, azonnal kivettem, de sosem bántam meg, hogy szúrattam. Ha akarja, nélküled is megcsináltatja, a jobb helyeken 18 év alatt kell szülői engedély, a lepukkantabb szalonokban nem foglalkoznak ilyen apróságokkal, viszont nem is dolgoznak olyan sterilen..
2012. jan. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
55%

Kérdező, szerintem itt nem a lányodnak kéne az elrettentés, hanem neked a megnyugtatás:)

A száj nyálkahártyájának van az egyik legjobb regenerálódási képessége, ha emelett követi a szakember utasításait, nem lehet semmilyen probléma. Ha félted a fogait, vegyetek műanyag golyót rá és kész.

2012. jan. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%

Még közép suliban egy barátnőmnek is volt, rendes helyen csináltatta, de begyulladt és bébi kajázhatott utána ő is. Akkor nagyon akarta, ma már meg megunta és egyáltalán nem hordja. Egy másik barátnőm meg az orrába lövetett. Azzal is baj volt, mert begyulladt neki. Ma már ő se hordja és begyógyult neki. Azt mondja még egyszer tuti nem vállalná be. Mindkét lány 17-18 volt akkor, de csak amolyan fellángolás volt.

Ha szeretné csináltassa meg, de én csak a saját pénzéből engedném.

2012. jan. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
Nincs saját pénze,mert csak akkor kap pénzt,ha megmondja mit szeretne,így viszont sokkal többet is kaphat,mint havi fix összeget:).
2012. jan. 30. 18:28
 26/28 anonim ***** válasza:
Hátha nincs saját pénze, mert így szoktátok, akkor mondjuk mond neki azt, hogy 2 hónapig semmi új ruhát nem kap. (lehet több hónap is, nem tudom, hogy mennyibe kerül most egy nyelv piercing) Azért így érezze, hogy nem kap meg mindent ingyen. Mond el neki, hogy mik a hátrányai. Mondom nekem mindkét barátnőm úgy járt, hogy begyulladt a lövés helye, pedig kenték kenőccsel meg amivel kell. Kérdezd meg tőle, hogy miért is szeretné? Divat? Egy barátjának is van? Vagy valamit kifejezne vele? Én adnék neki egy hónapot, hogy gondolja át alaposan és ha akkor is szeretné, hát legyen.
2012. jan. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 TwistedQuinn válasza:
Nem tudom, hogy írták-e már előttem, de engem nagyon sokáig az tartott vissza, hogy nagyon könnyen mellészúrhatják a pc-t, amivel eltalálnak egy ideget, és az nem mókás. Többféle hatása is lehet, például a maradandó beszédzavar, vagy az íz érzékelés részleges/teljes hiánya és a többi. Az a lényeg, hogy tényleg tapasztalt emberhez menjetek, több helyen érdeklődjetek, és mindenképpen kérjetek referenciát! Nem egy olyan piercert tudok, aki hobbiból szúrkál, képzettség nélkül. Sajnos saját bőrön is tapasztaltam ilyet. :)
2012. febr. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:
Mi az hogy hajd rá ezért van annyi tini ku*va NE RÈMSZTORIKAT KERESS EGYSZERŰEN NE FIZESD KI!
2018. dec. 31. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!