Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom lebeszélni a lányom...

Nem tudom lebeszélni a lányom a nyelv piercingről! Van valami javaslatotok? Hol találhatok "rémsztorikat"? Mivel kedvtelenítsem el?

Figyelt kérdés
2012. jan. 30. 00:43
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%

amúgy tényleg nem vagy hiteles, ha neked nem volt még :-))


30N

2012. jan. 30. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%

amúgy megkérdezhetem, mi az indokod, hogy miért NE csináltasson?


mondjuk nekem már nem tetszik egyáltalán, nem is kéne többet,

de most tényleg, ha a fülbevaló normális, a nyelvbevaló miért nem? mindkettő testékszer. és ezt kevesebben látják, mint a fülbevalót (ami egy teljes átlag dolog), és ha kiszedi, pár óra alatt összeforr, tehát hamarabb gyógyul.


tehát logikailag a fülbevalótól is tiltanád?


hát előnyök

divatos, nem mindenki látja mint egy arc-ékszert, hamarabb begyógyul mint egy fülbevaló, hamarabb összeforr, ha kiszedi,


hátrányok: én mindig féltem, hogy leesik a golyó és lenyelem a piercinget ( de sose történt meg), hozzákoccanhat a fogakhoz, némely ember számára megbotránkoztató, ha észreveszik, drága.

2012. jan. 30. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:

Nem tiltani szeretném neki,az egy dolog,hogy nekem nem tetszik,ez szinte lényegtelen,de én nagyon féltem,hogy valami baja esik.Rosszul szúrják át,gennyesedik vagy bármi egyéb.Pluszban nagyon féltem a fogait.Nem szeretném,hogy karcolódjanak.

Azért keresek rémsztorikat,mert egyszerűen nem hiszi el,hogy rosszul is elsülhet.

Nem tudom megtiltani,nem is próbáltam!Rendesen beszélgetek vele,de gondoltam valaki esetleg linkel valami oldalt,ahol van pár kép csúnya esetekről,vagy saját esetét elmeséli.Ha gondolja,csináltassa,de nem szeretném a végén az elnyomott mondatot érezni-'én megmondtam...'

2012. jan. 30. 09:55
 14/28 anonim ***** válasza:
100%
Én is akartam, 16 évesen, de egyszerűen nem engedték, én meg lassan elfelejtettem a dolgot. Nem egy katasztrófa ha megcsináltatja, mert nyom nélkül fél óra alatt beforr. Szerintem az a hátránya, hogy repülőtéren jelzi a detektor, és vagy ki kell venni, vagy külön jól átvilágítanak. És fogorvosnál a röntgennél is ki kellett vennie egy barátomnak, mire vissza akarta rakni, benőtt. Ha rémsztorit akarsz: volt akinek belecsapott a villám a pc-jébe, így jobban megégett mintha nem lett volna neki. :)
2012. jan. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok: amint lehet cserélje ki műanyagra, mert akkor nem bánják a fogai ha véletlenül ráharap, hanem a pc törik el. De előszörre mindenképp fémet raknak bele.
2012. jan. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%
Jaaaa még valami, bocsi: Ha nagyon tiltod, olyan szalonban fogja megcsináltatni, ahol nem kell szülő engedély 18 alatt. Én titokban csináltattam így máshova pc-t (nem is kérdeztem hogy engednék-e), és eléggé megszívtam. A világvégi kis koszos szalonban ahol mindenkinek megcsinálnak mindent, hát be is volt gyulladva egy fél évig.
2012. jan. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
Én ki is fizetem neki,el is kísérem.Megveszem hozzá a löttyöt,hogy öblögessen,de szívem szerint nagyon nem szeretném,hogy legyen neki.
2012. jan. 30. 10:37
 18/28 anonim ***** válasza:
100%

Én anno csináltattam, 1,5 év után különösebb ok nélkül kiszedtem, meguntam.

Hagyd, hogy megcsináltassa, az ember mikor csináljon őrültségeket, ha nem fiatalon? Hidd el, ő sem fogja örökké hordani, egyszer mindünknek benő a feje lágya... :)

2012. jan. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sosem volt nyelvpiercingem, bár nem nagyon tetszik,. de se mellette, sem ellene nem vagyok a dolognak.

Viszont hogy a kérdésre ne csak szubjektív válasz érkezzen, itt van pár cikk, ami a veszélyekről szól:

[link]

[link]

[link]

2012. jan. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%

Itt van még pár:

[link]

[link]

[link]

[link]

Mondjuk ezek a halálos sztorik szerintem elég egyedi esetek, és nem vagyok ugyan orvos, de elképzelhetőnek tartom, h nem a piercing állt a háttérben. Szóval ennyire azért nem kell ráparázni a dologra.

2012. jan. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!