Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez normális...

Szerintetek ez normális hozzáállás?

Figyelt kérdés

Van egy férfi ismerősöm, aki mióta "kifogott" egy nagyon helyes, szép lányt, gyakran hangoztatja

"Egy nő 55 kg alatt elfogadható csak"

"170 cm felett már férfiúnak számít az ember" stb.


Hozzátenném, az illető pocakos, ápolatlan hajú, barátnője így is elfogadja...

Minap nekem is beszólt valami hülyeséget a súlyomra (62 kg vagyok 175 centiméterhez), és amikor visszavágtam neki, csak legyintett, "hjajj nő...az ember legjobb barátja".


Sajnos ez nlam már nem vicc kategória, közös társaságban vagyunk, már másokat is zavar ez a viselkedés.


Mi a véleményetek? Van hasonló ismerősötök?

Előre is köszönöm a választ!


2012. jan. 30. 10:22
 1/9 anonim ***** válasza:
95%

Nem normális, hanem bunkó!

Vannak, akik így érzik jófejnek magukat, pedig nem jófejek, hanem tuskók.

Csak nem hiszik el, ha mondod.

2012. jan. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
Szóljatok már be neki vmi erőset!
2012. jan. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%

55 kiló a te magasságodhoz kevés lenne (172 centihez én 60 vagyok,igy érzem jól magam,50-55 kilósan kilátszottak a bordáim)


Én már elküldtem volna melegebb éghajlatra.

De minimum leszólok hogy lefogyhatna,mert a barátnője a pocakjától nem fogja megtalálni a himbilimbijét...

2012. jan. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)

Hát már többen leintették. Igazából nem is a súly-beszólásai zavarnak, hanem maga az egész, szinte nőgyűlölő magatartása.

Amúgy megegyeztünk a többiekkel, hogy még utáljára elhívjuk,

ha el kezdi a hülyeségeit megint, akkor viszont szépen, egyenként elmondjuk neki a véleményünket (melegebb éghajlatra mehet), és többet nem hívjuk el. Nem szép dolog, többen egy ellen, de nem lehet mást tenni.

2012. jan. 30. 10:39
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
az ilyen beszolasokat el kell engedni a fuled mellett, vagy pedig visszavagni hogy neked meg a sorhasu ferfi nem ferfi.
2012. jan. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
71%

Legközelebb felelj mosolyogva:


"Mekkora isteni szerencse, kedves XY, hogy legalább ezen a Földön te ilyen okos, művelt, inteligens, kedves, szép, ápolt, és minden tekintetben kifogásolhatatlan vagy..."

2012. jan. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az ilyen retardált hímsoviniszta k.öcsögöket én fél mondattal letudom:

"Mivan cica, KISebbségi komplexusod van, hogy ennyit fikázol?" És mellé egy félreérthetetlen kisujjmozdulat, ami a farokméretére utal. Tökmindegy, hogy azt se tudom mekkora van nekik, idióta pasik ellen ez mindig övön aluli támadás és használ.


Ha ismerek valakit, akkor azt is szoktam tudni, hogy mi az, ami érzékeny pontja, és ha nem hagyja abba a bunkózást arra szólok be valamit. Velem nem szoktak szemétkedni. :D Bírom a beszólogatós poénokat, de a bunkóságot nem viselem el.

2012. jan. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Elég undorító.Én az ilyet tökön rúgnám.Akkor nézd meg a képét,amikor kidobja a csaja.Biztos csak ezért veri a mellét,mint a gorilla az állatkertben.
2012. jan. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az én barátom is sűrűn hangoztatja, hogy 55 kiló az már "vágósúly", bár szerintem csak azért mondogatja, hogy jobban érezzem tőle magam. 167 cm vagyok és 48-50 kg és túl vékony vagyok(nem fogyózok vagy ilyesmi) kicsik a melleim is.


Szerintem nem szemétkedni akar, csak elismerésre vágyik.


Nyugodtan meg lehet neki mondani, hogy olyan jól néz ki a barátnőd és olyan kedves, hogy az életben nem gondoltam volna, hogy pont egy pocakos, bunkó pasival fog összeállni:)


Amúgy komolyan, elég ha azt mondjátok, hogy a véleményét megtarthatja magának, nem kérdeztétek erről.


(semmi baj sincs a méreteiddel:)

2012. jan. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!