Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális az ilyen hozzáállás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az ilyen hozzáállás?

Figyelt kérdés

Ma úgy volt,h futni megyünk barátommal, de az idő ennek keresztbe tett. Mondta,h akkor menjek le vagy ő lejön ide...de én nem akarom egyiket se. Nem akarok lemenni hozzá... valahogy most nem érezném jól magam a szobájába zárva.. Nem akarom,h lejöjjön, mert szüleim miatt itt úgyse tudnánk még beszélgetni se normálisan....

Mondta,h menjünk moziba, de 100,h elkapna a vihar minket + utazgatáshoz sincs sok kedvem.... Látni jó lett volna őt, de úgy érzem egyik megoldás sem megfelelő... miért van ez??


2011. máj. 7. 13:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Rossz napod van. Mindenkivel lehet olyan hogy semmi se jó, magyarán mindenre kifogást keres, ahogy mondani szokás: még a sz*r is büdös. Lehet egy óra múlva elmúlik :)
2011. máj. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
"miért van ez??" mert nem szereted
2011. máj. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Erre mondják, hogy "depis" vagy. Most ilyen a hangulatod. De inkább vegyél erőt magadon és menj el. Nem fogod megbánni. Velem ez sokszor van.
2011. máj. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

kedves második... szeretem, ez biztos...

esélyes, depis napom van... ki nézni is lehangoló.... :( hátha elmúlik..

2011. máj. 7. 13:12
 5/7 napietus ***** válasza:
de jó, hogy nálunk süt a nap :) amúgy rossz napod van ennyi. ha nincs kedved, ne menj.
2011. máj. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom én szakadó esőben is szeretnék találkozni a párommal, ha lenne....


19/l

2011. máj. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Fogadni mernék, hogy keveset aludtál az éjjel. Szinte egyenes következménye az ilyen hangulat, főleg rossz időben.
2011. máj. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!