Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám furcsa pénzkezeléséről...

Anyám furcsa pénzkezeléséről van szó, valahogy beszélnem kellene vele. Tanácsokat írnátok?

Figyelt kérdés
nem voltunk gazdagok soha,az tény.de pár éve elváltak anyuék,a lakáshitelt alig bírta kiifizetni,de vett mosogatógépet,új mikrót,mosógépet hitelre(fele áruhitel-fele provident)akkor nagyon csúnyán összevesztünk,meg is vert.kezdett jó viszonyunk lenni mostanában,van új pasija is.nemrég hazamentem egy 120 ezer ft-os új tv fogadott(a régi "csak" kb70-80 cm-es)aztán sírt hogy ő mindíg ki van centizve anyagilag,amiről a mocsok apám tehet.aztán pár nap múlva ír sms-t hogy történt valami és kell neki pénz.én ökör meg adtam neki.kb 60-80 ezer körül van amit mostanában odaadogattam.tudom hülye vagyok de megsajnáltam.amikor később felhívtam h mire kellet a pénz mi volt a válasz??ja befizettem a számlákat meg kell kajára.na ezen berágtam...valahogy beszélnünk kell.de tudom megint verekedés a vége,meg veszekedés.nekem sosincs igazam egyébként..
2012. febr. 1. 12:30
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
az én számlámra megy a pénz.azzal nincs baj.csak mindig megsajnáltam,és adtam belőle.(nem kellene tudom)de ha nem fogok adni az se téríti észhez mert rohan a providenthez,így is ok nélkül vett fel onnan kölcsönt..de lassan úgy vagyok vele hogy csinálja ahogy akarja.
2012. febr. 1. 13:10
 12/13 anonim ***** válasza:
92%
Én ennyi minden után nem sajnálnám már meg, ne küldjön pénzt, tartsa el magát, te meg magadat. Oké hogy az anyád, de ilyen áron....
2012. febr. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Aki Providenttől vesz fel hitelt TV-re, az beszámíthatatlan. Mondjuk ez abból is látszik, hogy mindenkit agyba főbe ver. Nem kéne kényszergyógykezeltetni?
2012. febr. 2. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!