Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mentek valahová szombaton?...

Mentek valahová szombaton? Vagy inkább otthon maradtok a fagy elől?

Figyelt kérdés
Én mennék, de nem tudom mennyire érdemes ebben a hidegben. A média szinte már a világvégét hirdeti, kicsit már túlzásnak is érzem, de mi van ha van benne ráció?
2012. febr. 3. 07:11
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
73%

Szombaton maradok itthon, sütizünk, dolgozok, pakolászok.

Vasárnap meg megyek vissza az egyetemre. Ezzel még nem lenne baj, csak vonattal fog történni, és mint tudjuk a MÁv-nak 5 ellensége van: a 4 évszak és az utasok. Nem tudom hogy megyek vissza, ha leesik itt pár centi hó...

2012. febr. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:

én is a vonat miatt aggódok, pedig csak 30 km-t kéne utazni... ez az 5 ellenséges jó volt, még nem hallottam :)

Szerintetek ha a vonattal közlekedés benne van a pakliban akkor érdemes elindulni?

2012. febr. 3. 10:42
 23/33 anonim ***** válasza:
Norvégiában meg Szibériában is vannak vonatok... Ott sem áll meg az élet mert hideg van.
2012. febr. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem igazából, hogy miért megy ez a népbutítós cirkusz, 50 éve volt ennél is hidegebb, egész télen fenékig érő hó, mégsem haltunk ki. Fel kell öltözni rétegesen, 2 zokni, vastag harisnya, bélelt cipő, felülre is trikó, póló pulcsi ésatöbbi. nekem az arcom szokott fázni csak aztán jónapot.

Szombaton mamát látogatunk, ha lesz hó, akkor hólapátolás, a házban meg forró tea és meleg ebéd. Bár BKV-zni annyira nem vágyom, de bőven kibírható.

2012. febr. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
100%

"Norvégiában meg Szibériában is vannak vonatok... Ott sem áll meg az élet mert hideg van."


De ez Magyarország. Itt már akkor késik minden, ha szemerkél az eső.

2012. febr. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
Holnap itthon leszek, max barátnőmhöz ugrok át pár órára kicsit dumcsizni, aztán vasárnap megyek vissza én is egyetemre, hát a MÁV-val kapcsolatban vannak kétségeim, de előtte még metróznom is kell, ami szintén nem egy életbiztosítás mostanában..21/L
2012. febr. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
69%

Ellenőriztük ma a lányommal itt a városunkban a kis tavat. teljesen be van fagyva, elég vastag a jég, csúszkáltunk rajta ma.

Holnap pedig már visszük a korcsolyánkat is. Már alig várjuk!

2012. febr. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:

ma 10:57

De itt a MÁV-ról beszélünk. Itt még akkor is késnek a vonatok, ha a Mars-Hold-Jupiter együttállás nem megfelelő. Már előre kiírták, hogy holnap csak az un. "hópelyhes" vonatok közlekednek, pedig még semmi sincs.


Én sem értem mi ez a nagy felhajtás, hideg van, tél van. De én attól szeretnék véges időn belül eljutni A-ból B-be. És ez itt a probléma, nem az hogy hideg van. :)

2012. febr. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
Szombat van és még nem esik!
2012. febr. 4. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 A kérdező kommentje:
Nálunk se! :)) (Budapest)
2012. febr. 4. 06:53
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!